Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Chemik przedłużył kontrakt z zawodniczką i ma teraz trzy rozgrywające

Chemik przedłużył kontrakt z zawodniczką i ma teraz trzy rozgrywające

fot. Michał Szymański

Grupa Azoty Chemik Police przedłużył kontrakt z Marleną Kowalewską. Siatkarka w Policach występuje od sezonu 2018/19. W tym czasie zdobyła 3 mistrzostwa, 3 puchary i Superpuchar Polski.

W minionym sezonie wystąpiła w 23 spotkaniach ekstraklasy. Podczas meczu finałowego doznała poważnej kontuzji kolana. W przerwie wakacyjnej przeszła zabieg, teraz jest w trakcie rehabilitacji.  Kowalewska to trzecia rozgrywająca na sezon 2022/23. Wcześniej klub podpisał kontrakty z Fabiolą de Souzą i Lenką Oveckovą.Zakontraktowaliśmy 3 rozgrywające. Uznaliśmy, że jest to najlepsze rozwiązanie dla klubu. Przypomnijmy, Marlena doznała poważnej kontuzji. Żaden lekarz nie jest w stanie zadeklarować, jak szybko wróci na parkiet, jak szybko będzie w stanie odbudować formę sportową. Rozegranie to newralgiczna pozycja i chcieliśmy być zabezpieczeni. Tym samym Chemik ma dwie rozgrywające, a Marlena czas, żeby spokojnie wracać do zdrowia. Bez poganiania czy zbędnej presji. Jeśli Marlena wróci i będzie gotowa do gry na najwyższym poziomie, to na ten scenariusz również jesteśmy przygotowani – powiedział Paweł Frankowski, prezes klubu.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę