Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Była siatkarka ŁKS-u zagra w PTPS-ie Piła

Była siatkarka ŁKS-u zagra w PTPS-ie Piła

fot. Michał Szymański

Trwa odkrywanie kart Enei PTPS-u Piła na sezon 2020/2021. Do drużyny prowadzonej przez Mirosława Zawieracza dołączyła Natalia Skrzypkowska, która jest brązową medalistką z poprzednich rozgrywek w barwach ŁKS-u Commercecon Łódź.

Natalia Skrzypkowska to utytułowana zawodniczka grająca na pozycji przyjmującej. Swoją karierę rozpoczęła w Gedanii Gdańsk, z którą zdobyła wiele tytułów młodzieżowych z mistrzostwem Polski młodziczek (2003) i dwukrotnym mistrzostwem Polski juniorek włącznie (2003, 2008).

Z Treflem Sopot wywalczyła srebrny krążek mistrzostw Polski (2011), a z MKS-em Dąbrowa Górnicza zdobyła dwa Puchary Polski (2012, 2013) oraz srebrny (2013) i brązowy (2012) medal MP. W kolejnych latach reprezentowała także barwy Budowlanych Łódź, Muszynianki Muszyna, BKS Bielsko-Biała, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i E’Leclerc Radomki Radom.

W sezonie 2019/2020 reprezentowała barwy broniącego tytułu mistrzowskiego ŁKS Commercecon Łódź, z którym wywalczyła brązowy medal mistrzostw Polski. Nie pojawiała się jednak zbyt często na boisku. Zagrała bowiem tylko w 12 spotkaniach, w których zgromadziła na swoim koncie 24 punkty.

Zawodniczka nie ukrywa, że czeka na nowe wyzwania w Pile. – Dlaczego zdecydowałam się na grę w Pile? Bo Enea PTPS Piła to klub, który gra polskimi zawodniczkami. To klub z aspiracjami i dobrym trenerem, a ja jak co roku czekam na nowe wyzwania – powiedziała nowa przyjmująca drużyny z Wielkopolski, która liczy, że z PTPS-em namiesza w kolejnym sezonie. – Z kilkoma dziewczynami z drużyny grałam już w innych klubach i wierzę, że stworzymy w tym roku zgrany zespół – zakończyła Skrzypkowska.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2020/2021

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved