Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Była siatkarka ŁKS-u zagra w PTPS-ie Piła

Była siatkarka ŁKS-u zagra w PTPS-ie Piła

fot. Michał Szymański

Trwa odkrywanie kart Enei PTPS-u Piła na sezon 2020/2021. Do drużyny prowadzonej przez Mirosława Zawieracza dołączyła Natalia Skrzypkowska, która jest brązową medalistką z poprzednich rozgrywek w barwach ŁKS-u Commercecon Łódź.

Natalia Skrzypkowska to utytułowana zawodniczka grająca na pozycji przyjmującej. Swoją karierę rozpoczęła w Gedanii Gdańsk, z którą zdobyła wiele tytułów młodzieżowych z mistrzostwem Polski młodziczek (2003) i dwukrotnym mistrzostwem Polski juniorek włącznie (2003, 2008).Z Treflem Sopot wywalczyła srebrny krążek mistrzostw Polski (2011), a z MKS-em Dąbrowa Górnicza zdobyła dwa Puchary Polski (2012, 2013) oraz srebrny (2013) i brązowy (2012) medal MP. W kolejnych latach reprezentowała także barwy Budowlanych Łódź, Muszynianki Muszyna, BKS Bielsko-Biała, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i E’Leclerc Radomki Radom.

W sezonie 2019/2020 reprezentowała barwy broniącego tytułu mistrzowskiego ŁKS Commercecon Łódź, z którym wywalczyła brązowy medal mistrzostw Polski. Nie pojawiała się jednak zbyt często na boisku. Zagrała bowiem tylko w 12 spotkaniach, w których zgromadziła na swoim koncie 24 punkty.

Zawodniczka nie ukrywa, że czeka na nowe wyzwania w Pile. – Dlaczego zdecydowałam się na grę w Pile? Bo Enea PTPS Piła to klub, który gra polskimi zawodniczkami. To klub z aspiracjami i dobrym trenerem, a ja jak co roku czekam na nowe wyzwania – powiedziała nowa przyjmująca drużyny z Wielkopolski, która liczy, że z PTPS-em namiesza w kolejnym sezonie. – Z kilkoma dziewczynami z drużyny grałam już w innych klubach i wierzę, że stworzymy w tym roku zgrany zespół – zakończyła Skrzypkowska.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2020/2021

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę