Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Bartłomiej Mordyl: Skład Resovii został skompletowany po to, aby walczyć o najwyższe cele

Bartłomiej Mordyl: Skład Resovii został skompletowany po to, aby walczyć o najwyższe cele

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Dobrze wrócić do Rzeszowa, gdzie grałem w młodej Resovii i chodziłem do szkoły, w dodatku mieszkam niedaleko – mówi Bartłomiej Mordyl, który po kilku latach wraca do Asseco Resovii.

– Jestem bardzo zadowolony z atmosfery w drużynie. Z tygodnia na tydzień staramy się udoskonalać swoją grę. Na razie nie będzie ona wyglądała jakoś super, po pierwsze byliśmy jeszcze w komplecie i ciężko nam było przeprowadzić pełny trening sześciu na sześciu; po drugie, wiadomo, że pracujemy przede wszystkim nad fizyką, żeby być dobrze przygotowanymi na zbliżający się sezon. Myślę, że z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej. Ja czuję się w drużynie bardzo dobrze. Bardziej doświadczeni koledzy dużo mi podpowiadają, trener również, chce abym się rozwijał, robił postępy, dlatego mogę powiedzieć, że wszystko jest na razie bardzo fajnie.Oczekiwania stawiane przed rzeszowską drużyną w tym sezonie są bardzo wysokie. To na pewno wiecie

– Zgadza się. Obecny skład został skompletowany po to, aby walczyć o najwyższe cele, bić się w PlusLidze o medale. Mamy świetnych zawodników, którzy osiągnęli w siatkówce bardzo dużo, podczas niedawnych mistrzostw świata kadrowicze byli kluczowymi zawodnikami swoich drużyn, możliwości i umiejętności mają ogromne. Teraz trzeba to wszystko przełożyć w Rzeszowie na to, aby drużyna ze sobą bardzo dobrze funkcjonowała, abyśmy wszyscy szli w jednym kierunku. Bardzo ważne, abyśmy wszyscy byli zdrowi, aby każdy mógł się skupić na treningu, a nie na leczeniu urazów. Skład, który został tutaj zbudowany zobowiązuje nas do tego, aby grać o najwyższe cele.

Cały wywiad z Bartłomiejem Mordylem w serwisie nowiny24.pl

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę