Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Barbara Cembrzyńska: Będzie więcej takich zwycięstw

Barbara Cembrzyńska: Będzie więcej takich zwycięstw

fot. Michał Szymański

– Przytrafił nam się przestój w trzecim secie. W czwartym to my byłyśmy górą i wysoko wygrałyśmy, cieszę się że mogłam uczestniczyć w tej wygranej Płomienia. Takich zwycięstw jak z SMS-em będzie więcej w naszym wykonaniu – powiedziała MVP sobotniego spotkania Barbara Cembrzyńska.

Płomień Sosnowiec wygrał trzeci mecz z rzędu w lidze. W ostatniej ligowej potyczce w pokonanym polu zostawił uczennice ze Szczyrku. – Każdemu zdarzają się drobne potknięcia i my takie zaliczyłyśmy w trzecim secie (Płomień prowadził 13:6 i przegrał tę partię w stosunku 23:25 – przyp. red.). Myślę, że ta przegrana  w trzeciej partii wpłynęła na nas mobilizująco, wysoko wygrałyśmy ostatniego seta tego spotkania. Bardzo cieszę się ze swojej postawy w tym meczu (przyjmująca zdobyła 23 punktów, miała 54% skuteczność w ataku – przyp. red.), z drugiej strony nasze rywalki bardzo dobrze zagrały w bloku, który mają wysoki. Bardzo dobrze zagrałyśmy na skrzydłach, każda z nas dobrze sobie radziła. Zdobyłyśmy dziewięć punktów w trzech spotkaniach, poza tym wygrałyśmy mecz w Pankach w Pucharze Polski. Był to dla nas bardzo udany tydzień  – powiedziała MVP meczu z SMS-em Barbara Cembrzyńska.W najbliższą sobotę Płomień uda się na mecz do Tarnowa. – W spotkaniu przeciwko liderkom tabeli na pewno nie odpuścimy, będziemy chciały się pokazać z jak najlepszej strony. Cieszy mnie fakt, że mogłam uczestniczyć w zwycięstwie z SMS-em, na pewno takich wygranych jak z tą ekipą będzie więcej z naszej strony. Mamy bardzo wyrównany zespół i bardzo zróżnicowane zawodniczki na poszczególnych pozycjach, co daje trenerowi szeroki wachlarz możliwości. Jak widać to działa – dodała przyjmująca.

W podobnym tonie wypowiedziała się Wiktoria Nowak.Od samego początku tego spotkania byłyśmy skoncentrowane, w trzecim secie zabrakło nam koncentracji i dlatego też przegrałyśmy. Jako cała drużyna pokazałyśmy się z dobrej strony. Choć czujemy zmęczenie, to te trzy zwycięstwa powinny nas dodatkowo podbudować przed meczem w Tarnowie – zakończyła środkowa sosnowieckiej ekipy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę