Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Atakująca przenosi się z Budowlanych do Chin

Atakująca przenosi się z Budowlanych do Chin

fot. Michał Szymański

Po raz pierwszy w swojej historii Shandong pojawi się na starcie ligi chińskiej z dwoma zagranicznymi zawodniczkami w składzie. Jedną z nich jest dobrze znana z parkietów TAURON Ligi Kubanka Ana Cleger i – jak przewidywano jakiś czas temu – bułgarska przyjmująca Dobriana Rabadżiewa.

32-letnia Cleger wróciła na parkiety w zeszłym sezonie po przerwie macierzyńskiej, a jej wybór padł na Grota Budowlanych Łódź. Wcześniej nosiła także koszulki Lokomotiwu Kaliningrad i Alby Blaj, z którą grała w turnieju finałowym Ligi Mistrzyń.Rabadżiewa z kolei wraca po dwóch latach do ligi chińskiej, gdzie grała w barwach Evergrande. W poprzednim sezonie zawodniczka rozpoczęła rozgrywki w tureckim THY Stambuł, ale przeniosła się do Włoch, do zespołu Acqua & Sapone Roma.

źródło: volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę