Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Lewandowska: Zabrakło nam cierpliwości

Anna Lewandowska: Zabrakło nam cierpliwości

fot. Michał Szymański

– Myślę, że w niektórych momentach za bardzo się spieszymy. Mamy dobrą obronę, piłkę w górze i wygląda to tak, jak byśmy się nie mogły doczekać, kiedy ten punkt zdobędziemy. Zabrakło nam cierpliwości  – powiedziała po przegranej Pałacu z  MKS-em Kalisz Anna Lewandowska.

Siatkarki OnlyBio Pałacu Bydgoszcz w minionej kolejce TAURON Ligi nie zdołały wywalczyć punktów. W trzech setach uległy Enerdze MKS-owi Kalisz. – Rywalki fenomenalnie spisały się w obronie, miały również bardzo dobrze, wąsko ustawiony blok, który uniemożliwiał nam ataki w naszych ulubionych kierunkach. Miło się patrzyło na ich grę – powiedziała po spotkaniu środkowa bydgoszczanek, Anna Lewandowska.  – Myślę, że w niektórych momentach za bardzo się spieszymy. Mamy dobrą obronę, piłkę w górze i wygląda to tak, jak byśmy się nie mogły doczekać, kiedy ten punkt zdobędziemy. Zabrakło nam cierpliwości. Różne zespoły będą zagrywały i atakowały mocno, musimy znaleźć na to jakiś sposób – dodała, komentując przyczyny porażki.Najbardziej wyrównana była druga partia spotkania, przegrana przez Pałac do 23. Lewandowska, żałowała niewykorzystanej w niej szansy. – Pierwszy set można powiedzieć, że był taki na wejście w mecz, chociaż to się powinno oczywiście stać jak najszybciej. Zobaczyłyśmy jednak, w jaki sposób gra zespół z Kalisza i myślałyśmy, że w tej drugiej partii będziemy bardziej konsekwentne. Podejmiemy inne decyzje, niż te, które okazały się nieskuteczne w pierwszym secie. I byłyśmy bardzo blisko. Ta końcówka nam się rozjechała, ale grając z tak dobrze dysponowanym zespołem, takie błędy są niestety niewybaczalne – przyznała.

Przed Pałacem ostatnie trzy mecze fazy zasadniczej, w której powalczą o utrzymanie lokaty dającej grę w play off. Wszystkie rozegrają na wyjeździe – z Chemikiem, #VolleyWrocław i BKS-em. – Pokazałyśmy już, że możemy walczyć z każdym. Będzie bardzo ciężko, ale myślę, że jeśli skupimy się na naszej pracy i utrzymaniu dobrej atmosfery, wszystko jest możliwe – zakończyła zawodniczka.

źródło: inf. własna, KS Pałac Bydgoszcz YouTube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę