Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Andrzej Krzyśko: Jeszcze mamy wszystko w swoich rękach

Andrzej Krzyśko: Jeszcze mamy wszystko w swoich rękach

fot. Artur Lawrenc - tauron1liga.pl

MKS Astra Nowa Sól powalczy o zakończenie serii porażek. W sobotę nowosolanie zmierzą się z PSG KPS-em Siedlce. – Dobrze zaczynamy a nie możemy niestety dowieźć do końca zwycięstwa. Do dwudziestego punktu gramy a później przeciwnik nam odjeżdża i nie zdobywamy punktów. To jest największa nasza bolączka. Jedziemy walczyć. Jeszcze mamy wszystko w swoich rękach, ale chętnie podratowalibyśmy się punktami – powiedział przed spotkaniem trener Andrzej Krzyśko.

MKST Astra Nowa Sól cztery ostatnie spotkania przegrała i nie zdobyła żadnego punktu do ligowej tabeli. Na kilka kolejek przed końcem rundy zasadniczej sytuacja nowosolan w tabeli robi się coraz trudniejsza. Astra ma obecnie tylko trzy punkty przewagi nad Krispolem Września, który obecnie jest w strefie spadkowej. Siatkarzom z Nowej Soli nie pomaga fakt, że wrześnianie coraz częściej punktują, zaś beniaminek ma ciągle problemy w końcówkach setów, gdzie traci wypracowaną przewagę i przegrywa. – Dobrze zaczynamy a nie możemy niestety dowieźć do końca zwycięstwa. Do dwudziestego punktu gramy a później przeciwnik nam odjeżdża i nie zdobywamy punktów. To jest największa nasza bolączka. Jedziemy walczyć. Jeszcze mamy wszystko w swoich rękach, ale chętnie podratowalibyśmy się punktami. Wiadomo, że to jeszcze bardziej buduje, że robimy coś dobrego i jesteśmy na dobrej drodze, żeby zostać w I lidze – powiedział trener Astry Andrzej Krzyśko.W sobotę Astra zagra na wyjeździe. Nowosolanie zmierzą się z PSG KPS-em Siedlce. W pierwszym spotkaniu siedlczanie wygrali bez straty seta. Czym charakteryzuje się najbliższy przeciwnik MKST Astry Nowa Sól? – Granie skrzydłami. Zmienili atakującego, ich pierwszy atakujący doznał kontuzji, drugi przejął pałeczkę. Mają urozmaiconą zagrywkę, szybkie i niebezpieczne floaty środkowych. To walcząca drużyna. U nas ten mecz był zacięty, ale zaczęły się już wtedy nasze problemy z końcówkami i wszystkie sety przegraliśmy. Mamy niedokończone rachunki – zakończył Andrzej Krzyśko.

PSG KPS Siedlce wciąż walczy o awans do ósemki. Siedlczanie rozegrali dotychczas 24 spotkania i tracą do ósmego w tabeli Chrobrego Głogów trzy punkty. Ostatnio siedlczanie pozyskali atakującego w miejsce Przemysława Kupki. Do drużyny dołączył Krystian Walczak.

źródło: opr. własne, zachod.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę