Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Andrea Kossányiová: Sezon oceniam bardzo pozytywnie

Andrea Kossányiová: Sezon oceniam bardzo pozytywnie

Andrea Kossányiová i Gabriela Orvošová, zawodniczki BKS-u BOSTIK Bielsko-Biała, po zakończeniu sezonu TAURON Ligi miały krótki odpoczynek, a następnie udały się na zgrupowanie kadry Czech. – Nasz zespół potrafił wygrać z faworytkami rozgrywek, ale zdarzały się też wpadki, których być nie powinno. Jednak sezon oceniam bardzo pozytywnie – przyznała Kossányiová.

Andrea Kossányiová i Gabriela Orvošová w znaczący sposób przyczyniły się do zajęcia szóstego miejsca w polskiej ekstraklasie przez ekipę z Bielska-Białej. – TAURON Liga jest wyrównana, a zespoły prezentują wysoki poziom – mówiła Andrea Kossányiová. – Nasz zespół potrafił wygrać z faworytkami rozgrywek, ale zdarzały się też wpadki, których być nie powinno. Jednak sezon oceniam bardzo pozytywnie. Gdyby ktoś powiedział mi przed sezonem, że będziemy walczyć o czwórkę, a potem zagramy o piąte miejsce, nie uwierzyłbym. Mieliśmy bardzo młodą drużynę, ale myślę, że wszystko się udało – dodała.Dla Gabrieli Orvošovej występy w BKS-ie BOSTIK Bielsko-Biała to  pierwszy zagraniczny kontrakt.  – To było wspaniałe! Myślę, że nauczyłam się wielu nowych rzeczy, poznałam wspaniałych ludzi i zdobyłam wiele cennego doświadczenia w jednej z najlepszych lig – powiedziała siatkarka BKS-u.

Andrea Kossányiová i Gabriela Orvošová grały w jednym klubie i po zakończeniu sezonu w Polsce udały się do Czech. Po krótkim odpoczynku trenowały z kadrą w Prościejowie. – Nie mogłem się doczekać na spotkanie z naszymi dziewczynami, których nie widziałam przez cały sezon. Miałyśmy świetny zespół w Polsce, ale czeska mentalność… – zgodnie mówią siatkarki zespołu z Podbeskidzia.

W najbliższym czasie reprezentację Czech czekają eliminacje do mistrzostw Europy, które jak obie podkreślają są priorytetem. – Wierzę, że zespół i ja odpowiednio się przygotujemy i będziemy w wysokiej formie – mówi Gabriela Orvošová.

źródło: tauronliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę