Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Amin Ismailnejad: Chcę grać we Włoszech

Amin Ismailnejad: Chcę grać we Włoszech

fot. Klaudia Piwowarczyk

Gwiazda reprezentacji Iranu chce zagrać we włoskiej lidze. W ostatnim sezonie Amin Esmaeilnezhad występował w drużynie PAS Gorgan, która zajęła trzecie miejsce razem z Paykanem w ostatnim sezonie irańskiej Premier Volleyball League.

Esmaeilnezhad, który notował ostatnio znakomite występy z kadrą narodową, musiał odbyć służbę wojskową w kadrze PAS. Było to w czasie, gdy inni zawodnicy reprezentacji Iranu zarabiali w klubach wysokie pensje.Miałem kilka dobrych ofert, ale ponieważ służyłem w wojsku przez około 4 lata, nie mogłem ich przyjąć. Nie mówię, że miałem oferty od najlepszych drużyn na świecie, ale od dobrych drużyn europejskich. Muszę grać tam, gdzie na to zasługuję. Chciałbym zagrać we Włoszech. Oczywiście jest tam tylko kilka dobrych drużyn, jak choćby ta, w której gra Milad Ebadipour. Poziom innych drużyn nie jest zbyt wysoki.

Esmaeilnezhad zwrócił uwagę na bardzo istotny aspekt, który skłania najlepszych zawodników z Iranu do wyjazdu. – Przed laty wielcy gracze woleli grać w Iranie ze względu na niskie pensje w europejskich ligach, ale teraz wolą wyjechać. Bardzo ważna jest  kwestia wynagrodzenia. Obecnie, w oparciu o kurs wymiany euro i riali, cokolwiek w Europie otrzymujesz, jest to zysk. Ale pieniądze to tylko część historii. Dużo bym się nauczył, grając we Włoszech.

źródło: inf. w, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę