Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

BAS Białystok przedstawił rozgrywającego

fot. BAS Białystok - Facebook

BAS Białystok i Olimpia Sulęcin najpóźniej dowiedziały się o tym, że w najbliższym sezonie będą występować w I lidze. Niedawno ich wątpliwości zostały rozwiane i mogły przystąpić do budowania składu. Powoli zaczynamy poznawać efekty ich działań na rynku transferowym. Wiemy już, kto w białostockiej ekipie będzie odpowiadał za rozegranie. Na Podlasie przenosi się Karol Jankiewicz.

Jankiewicz w zeszłym sezonie reprezentował barwy AZS AGH Kraków. Wystąpił w 25 meczach, w których zdobył 40 punktów. 18 oczek powędrowało na jego konto po atakach, 14 po punktowych blokach, a 8 punktów to efekt skutecznej zagrywki.Po sezonie 24-letni rozgrywający był zadowolony z postępów drużyny i woli walki. – Z pewnością po tym sezonie każdy zrobił indywidualny postęp i polepszył swoje umiejętności, do tego zdobywając cenne doświadczenie. To zdecydowanie pozytywny aspekt. Co do naszej gry, to lepiej prezentowaliśmy się u siebie. Wykorzystywaliśmy atut własnej hali, często urywając w niej punkty wyżej notowanym zespołom. Patrząc na nasze wyniki, można powiedzieć, że falowaliśmy, co być może było spowodowane brakiem doświadczenia.

Teraz siatkarz będzie mógł zdobywać doświadczenie w zupełnie nowej drużynie. Jankiewicz z entuzjazmem wypowiada się o swoim nowym klubie.  – Bardzo się cieszę, że w przyszłym sezonie, będę reprezentował barwy Basu Białystok. Mam nadzieję, że od września wspólnie z kibicami będziemy przeżywać siatkarskie emocje w debiutanckim sezonie.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved