Ligi zagraniczne>sezon 2009/2010>Rosja (M) > runda zasadnicza
12. kolejka: 09-01-2010
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Tiumeń | Fakieł Nowy Urengoj | 1:3 | 20:25, 25:23, 20:25, 15:25 |
|
Dinamo Kaliningrad | Gazprom-Jugra Surgut | 3:0 | 25:22, 28:26, 25:16 |
|
Lokomotiv Biełgorod | Dinamo Moskwa | 3:2 | 25:23, 25:22, 16:25, 20:25, 15:12 |
|
Ural Ufa | Lokomotiv Jekatierinburg | 3:1 | 18:25, 25:16, 26:24, 25:21 |
|
Lokomotiv Nowosybirsk | Zenit Kazań | 0:3 | 18:25, 20:25, 25:27 |
|
Jarosławicz Jarosław | Iskra Odincowo | 0:3 | 26:28, 22:25, 26:28 |
|
przejdź do kolejki: 11 | przejdź do kolejki: 13 |
tabela po 12. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit Kazań | 12 | 29 | 34:13 | 1112:967 |
2 | Iskra Odincowo | 12 | 27 | 29:14 | 1018:960 |
3 | Lokomotiv Biełgorod | 12 | 25 | 30:17 | 1069:1026 |
4 | Fakieł Nowy Urengoj | 12 | 25 | 29:17 | 1085:992 |
5 | Lokomotiv Nowosybirsk | 12 | 24 | 28:18 | 1050:970 |
6 | Dinamo Moskwa | 12 | 16 | 23:25 | 1078:1064 |
7 | Ural Ufa | 12 | 15 | 20:28 | 1088:1095 |
8 | Jarosławicz Jarosław | 12 | 14 | 21:29 | 1105:1151 |
9 | Dinamo Jantar Kaliningrad | 12 | 12 | 19:27 | 1000:1073 |
10 | Gazprom-Jugra Surgut | 12 | 12 | 16:28 | 1004:1066 |
11 | Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg | 12 | 10 | 15:30 | 975:1061 |
12 | Tiumeń | 12 | 7 | 15:33 | 973:1132 |
punktacja
|
11. kolejka: 30-12-2009
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Iskra Odincowo | Tiumeń | 3:1 | 25:20, 20:25, 25:17, 25:20 |
|
Jarosławicz Jarosław | Zenit Kazań | 3:1 | 25:21, 25:16, 15:25, 30:28 |
|
Lokomotiv Nowosybirsk | Lokomotiv Jekatierinburg | 3:0 | 27:25, 25:22, 25:20 |
|
Ural Ufa | Dinamo Moskwa | 0:3 | 17:25, 23:25, 21:25 |
|
Lokomotiv Biełgorod | Dinamo Kaliningrad | 3:0 | 28:26, 25:20, 25:20 |
|
Gazprom-Jugra Surgut | Fakieł Nowy Urengoj | 3:1 | 29:27, 14:25, 27:25, 25:17 |
|
przejdź do kolejki: 10 |
13. kolejka: 16-01-2010
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Jarosławicz Jarosław | Tiumeń | 3:2 | 25:23, 23:25, 25:18, 20:25, 18:16 |
|
Iskra Odincowo | Lokomotiv Nowosybirsk | 1:3 | 29:27, 25:27, 15:25, 22:25 |
|
Zenit Kazań | Ural Ufa | 3:1 | 25:21, 24:26, 23:25, 24:26 |
|
Lokomotiv Jekatierinburg | Lokomotiv Biełgorod | 2:3 | 25:16, 24:26, 14:25, 27:25, 14:16 |
|
Dinamo Moskwa | Gazprom-Jugra Surgut | 3:2 | 19:25, 25:18, 24:26, 25:20, 15:12 |
|
Dinamo Kaliningrad | Fakieł Nowy Urengoj | 0:3 | 18:25, 23:25, 21:25 |
tabela po 22. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit Kazań | 22 | 52 | 60:26 | 2021:1791 |
2 | Lokomotiv Biełgorod | 22 | 48 | 59:31 | 2033:1892 |
3 | Lokomotiv Nowosybirsk | 22 | 48 | 55:30 | 1950:1749 |
4 | Fakieł Nowy Urengoj | 22 | 39 | 48:37 | 1965:1914 |
5 | Dinamo Moskwa | 22 | 38 | 50:40 | 2018:1946 |
6 | Iskra Odincowo | 22 | 37 | 46:38 | 1930:1886 |
7 | Gazprom-Jugra Surgut | 22 | 30 | 40:47 | 1940:1989 |
8 | Jarosławicz Jarosław | 22 | 29 | 44:50 | 2068:2107 |
9 | Ural Ufa | 22 | 29 | 41:48 | 1976:1986 |
10 | Dinamo Jantar Kaliningrad | 22 | 21 | 31:52 | 1778:1909 |
11 | Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg | 22 | 17 | 25:57 | 1764:1930 |
12 | Tiumeń | 22 | 8 | 20:63 | 1638:1982 |
punktacja
|