Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2010/2011 > Rosja (M) > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2010/2011>Rosja (M) > runda zasadnicza

15. kolejka: 05-02-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Dinamo Krasnodar Jarosławicz Jarosław 2:325:20, 21:25, 23:25, 25:21, 12:15
Fakieł Nowy Urengoj Zenit Kazań3:125:18, 25:19, 19:25, 25:20
Lokomotiv Biełgorod Gazprom-Jugra Surgut3:025:19, 25:21, 25:23
Dinamo-Jantar Kaliningrad Dinamo Moskwa 0:321:25, 22:25, 22:25
Ural Ufa Lokomotiv Nowosybirsk 2:321:25, 19:25, 26:24, 25:22, 12:15
Kuzbass Kemerowo Iskra Odińcowo 2:318:25, 25:16, 25:19, 17:25, 12:15
 przejdź do kolejki: 14przejdź do kolejki: 16

tabela po 15. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Kazań153439:161286:1132
2Lokomotiv Nowosybirsk153336:181235:1097
3Iskra Odińcowo153239:211365:1261
4Dinamo Moskwa152933:201270:1164
5Lokomotiv Biełgorod152631:281348:1301
6Fakieł Nowy Urengoj152230:301306:1336
7Dinamo Krasnodar152131:331426:1457
8Jarosławicz Jarosław152129:331304:1383
9Kuzbass Kemerowo151623:361288:1340
10Gazprom-Jugra Surgut151524:361275:1341
11Ural Ufa151323:391316:1435
12Dinamo-Jantar Kaliningrad15814:421160:1332
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

14. kolejka: 30-01-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Jarosławicz Jarosław Iskra Odińcowo 2:325:22, 17:25, 25:20, 20:25, 12:15
Lokomotiv Nowosybirsk Kuzbass Kemerowo3:025:21, 25:18, 25:18
Dinamo Moskwa Ural Ufa3:025:16, 25:18, 25:22
Gazprom-Jugra Surgut Dinamo-Jantar Kaliningrad3:025:15, 25:19, 25:19
Zenit Kazań Lokomotiv Biełgorod3:025:18, 25:19, 25:20
Dinamo Krasnodar Fakieł Nowy Urengoj 2:322:25, 25:20, 25:23, 21:25, 15:17
 przejdź do kolejki: 13

16. kolejka: 12-02-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Jarosławicz Jarosław Kuzbass Kemerowo3:025:20, 25:23, 25:19
Iskra Odińcowo Ural Ufa3:025:12, 28:26, 29:27
Lokomotiv Nowosybirsk Dinamo-Jantar Kaliningrad3:121:25, 25:20, 25:19, 25:14
Dinamo Moskwa Lokomotiv Biełgorod3:025:14, 25:16, 25:23
Gazprom-Jugra Surgut Fakieł Nowy Urengoj3:225:20, 18:25, 22:25, 25:18, 15:13
Zenit Kazań Dinamo Krasnodar3:125:21, 25:20, 20:25, 25:23

tabela po 22. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Iskra Odińcowo224858:292010:1804
2Zenit Kazań224856:291940:1781
3Lokomotiv Nowosybirsk224753:301922:1712
4Fakieł Nowy Urengoj224050:381950:1944
5Dinamo Moskwa223947:331865:1765
6Lokomotiv Biełgorod223644:411911:1869
7Jarosławicz Jarosław223141:461865:1930
8Dinamo Krasnodar222842:492001:2063
9Gazprom-Jugra Surgut222539:501904:1982
10Ural Ufa222335:521885:1989
11Kuzbass Kemerowo222332:521825:1901
12Dinamo-Jantar Kaliningrad22815:631540:1878
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved