Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2010/2011 > Rosja (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2010/2011>Rosja (M) > play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Zenit Kazań Dinamo Moskwa3:2 21:25, 25:20, 22:25, 25:20, 15:101:0
Zenit Kazań Dinamo Moskwa 0:3 12:25, 23:25, 22:251:1
Dinamo Moskwa Zenit Kazań 2:3 25:19, 15:25, 25:18, 22:25, 12:151:2
Dinamo Moskwa Zenit Kazań 0:3 17:25, 23:25, 15:251:3
o miejsca 3-4
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Lokomotiv Biełgorod Dinamo Krasnodar3:1 25:21, 21:25, 25:21, 25:191:0
Dinamo Krasnodar Lokomotiv Biełgorod 2:3 19:25, 21:25, 25:23, 25:23, 19:210:2
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Zenit Kazań Dinamo Krasnodar3:0 25:14, 25:21, 25:151:0
Zenit Kazań Dinamo Krasnodar3:1 20:25, 25:21, 25:14, 25:182:0
Dinamo Krasnodar Zenit Kazań3:1 25:17, 25:27, 25:20, 25:151:2
Dinamo Krasnodar Zenit Kazań 0:3 16:25, 17:25, 16:251:3
Dinamo Moskwa Lokomotiv Biełgorod3:0 25:19, 26:24, 25:201:0
Dinamo Moskwa Lokomotiv Biełgorod3:2 23:25, 25:16, 22:25, 25:21, 15:122:0
Lokomotiv Biełgorod Dinamo Moskwa3:0 25:20, 26:24, 26:241:2
Lokomotiv Biełgorod Dinamo Moskwa3:0 25:22, 25:21, 25:172:2
Dinamo Moskwa Lokomotiv Biełgorod3:1 22:25, 25:16, 25:21, 25:223:2
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Iskra Odińcowo Dinamo Krasnodar3:0 25:17, 25:18, 25:201:0
Iskra Odińcowo Dinamo Krasnodar 0:3 27:29, 23:25, 24:261:1
Dinamo Krasnodar Iskra Odińcowo3:0 25:20, 25:17, 25:202:1
Dinamo Krasnodar Iskra Odińcowo3:2 25:19, 25:17, 22:25, 21:25, 26:243:1
Zenit Kazań Jarosławicz Jarosław3:0 25:18, 25:19, 35:331:0
Zenit Kazań Jarosławicz Jarosław 2:3 25:21, 25:22, 24:26, 26:28, 12:151:1
Jarosławicz Jarosław Zenit Kazań3:0 25:20, 25:23, 25:202:1
Jarosławicz Jarosław Zenit Kazań 0:3 19:25, 23:25, 16:252:2
Zenit Kazań Jarosławicz Jarosław3:2 22:25, 28:26, 16:25, 25:17, 17:153:2
Lokomotiv Nowosybirsk Lokomotiv Biełgorod 2:3 16:25, 25:11, 22:25, 25:18, 13:150:1
Lokomotiv Nowosybirsk Lokomotiv Biełgorod 0:3 30:32, 22:25, 22:250:2
Lokomotiv Biełgorod Lokomotiv Nowosybirsk3:0 25:21, 25:19, 25:203:0
Fakieł Nowy Urengoj Dinamo Moskwa 1:3 20:25, 25:19, 24:26, 19:250:1
Fakieł Nowy Urengoj Dinamo Moskwa 1:3 17:25, 25:18, 17:25, 20:250:2
Dinamo Moskwa Fakieł Nowy Urengoj3:2 25:27, 25:18, 25:27, 25:18, 15:83:0
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved