Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2010/2011 > Holandia (K) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2010/2011>Holandia (K) > play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Heutink Oldenzaal VC Weert 1:3 22:25, 23:25, 25:19, 15:250:1
VC Weert Heutink Oldenzaal3:1 25:22, 19:25, 25:13, 28:262:0
Heutink Oldenzaal VC Weert3:0 25:20, 25:19, 25:201:2
VC Weert Heutink Oldenzaal 2:3 25:17, 24:26, 25:22, 23:25, 11:152:2
Heutink Oldenzaal VC Weert 1:3 25:16, 14:25, 20:25, 23:252:3
o miejsca 3-4
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Kindercentrum Apeldoorn TVC Amstelveen 1:3 17:25, 23:25, 25:19, 18:250:1
TVC Amstelveen Kindercentrum Apeldoorn 2:3 30:28, 20:25, 25:18, 19:25, 12:151:1
Kindercentrum Apeldoorn TVC Amstelveen 1:3 16:25, 25:10, 21:25, 18:251:2
o miejsca 5-6
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Taurus Houten Sliedrecht Sport 1:3 25:21, 21:25, 17:25, 10:250:1
Sliedrecht Sport Taurus Houten3:0 25:22, 25:22, 25:212:0
o miejsca 7-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VC Sneek King Software Oostgaarde3:2 25:21, 25:23, 18:25, 19:25, 15:111:0
King Software Oostgaarde VC Sneek3:2 18:25, 25:14, 25:22, 18:25, 15:81:1
VC Sneek King Software Oostgaarde3:1 20:25, 25:13, 28:26, 25:152:1
półfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Heutink Oldenzaal TVC Amstelveen3:0 25:18, 25:23, 25:231:0
TVC Amstelveen Heutink Oldenzaal3:2 23:25, 25:22, 20:25, 25:23, 15:101:1
Heutink Oldenzaal TVC Amstelveen3:1 25:11, 23:25, 26:24, 25:172:1
VC Weert Kindercentrum Apeldoorn3:0 28:26, 25:14, 25:191:0
Kindercentrum Apeldoorn VC Weert 1:3 25:22, 23:25, 23:25, 22:250:2
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Taurus Houten King Software Oostgaarde 2:3 25:17, 30:28, 23:25, 20:25, 12:250:1
King Software Oostgaarde Taurus Houten 2:3 22:25, 25:22, 25:22, 18:25, 9:151:1
Taurus Houten King Software Oostgaarde3:2 22:25, 16:25, 25:20, 33:31, 15:92:1
Sliedrecht Sport VC Sneek3:1 25:23, 25:17, 17:25, 25:181:0
VC Sneek Sliedrecht Sport 2:3 13:25, 25:16, 25:17, 21:25, 10:150:2
ćwierćfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Heutink Oldenzaal King Software Oostgaarde3:0 25:20, 25:22, 25:161:0
King Software Oostgaarde Heutink Oldenzaal 1:3 19:25, 25:19, 14:25, 22:250:2
VC Weert VC Sneek3:0 25:17, 25:21, 25:181:0
VC Sneek VC Weert 2:3 25:23, 17:25, 25:23, 18:25, 21:230:2
Sliedrecht Sport Kindercentrum Apeldoorn 2:3 25:23, 19:25, 23:25, 25:19, 10:150:1
Kindercentrum Apeldoorn Sliedrecht Sport3:1 19:25, 28:26, 25:19, 25:232:0
Taurus Houten TVC Amstelveen 1:3 26:24, 15:25, 17:25, 23:250:1
TVC Amstelveen Taurus Houten3:1 25:18, 25:15, 18:25, 25:172:0
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved