Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2006/2007 > Słowacja (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2006/2007>Słowacja (M) > play-off

finał
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VKP Bratislava B Nové Mesto 1:3 27:25, 21:25, 22:25, 27:290:1
VKP Bratislava B Nové Mesto3:1 21:25, 25:20, 25:22, 25:221:1
Nové Mesto VKP Bratislava B3:0 27:25, 25:18, 25:232:1
Nové Mesto VKP Bratislava B3:0 25:21, 25:23, 25:153:1
VKP Bratislava B Nové Mesto 2:3 25:19, 25:21, 22:25, 19:25, 14:161:4
mecz o 3. miejsce
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Chemes Humenné VK Prešov 0:3 23:25, 19:25, 24:260:1
Chemes Humenné VK Prešov 1:3 23:25, 25:23, 21:25, 22:250:2
VK Prešov Chemes Humenné 2:3 23:25, 22:25, 25:16, 25:20, 14:162:1
VK Prešov Chemes Humenné 0:3 18:25, 17:25, 22:252:2
Chemes Humenné VK Prešov3:1 25:15, 25:20, 20:25, 25:203:2
VK Prešov Chemes Humenné 0:3 17:25, 26:28, 15:252:4
mecz o 5. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Ekonóm Nitra Strojár Malacky3:2 25:19, 18:25, 19:25, 25:14, 15:101:0
Strojár Malacky Ekonóm Nitra 2:3 20:25, 20:25, 25:22, 25:23, 11:150:2
mecz o 7. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Lokomotíva Zvolen VŠK Púchov 1:3 18:25, 26:28, 28:26, 21:250:1
VŠK Púchov Lokomotíva Zvolen3:1 25:22, 25:22, 19:25, 25:212:0
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VKP Bratislava B VK Prešov3:0 25:17, 25:22, 25:151:0
VK Prešov VKP Bratislava B 1:3 14:25, 25:18, 14:25, 29:310:2
VKP Bratislava B VK Prešov3:1 25:16, 25:19, 15:25, 25:113:0
Chemes Humenné Nové Mesto3:2 25:22, 25:18, 27:29, 24:26, 15:81:0
Nové Mesto Chemes Humenné3:2 24:26, 22:25, 25:19, 25:12, 15:111:1
Chemes Humenné Nové Mesto3:2 25:22, 25:23, 23:25, 22:25, 23:212:1
Nové Mesto Chemes Humenné3:2 25:23, 23:25, 25:19, 19:25, 15:132:2
Chemes Humenné Nové Mesto 0:3 23:25, 24:26, 14:252:3
play-off o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Lokomotíva Zvolen Strojár Malacky 2:3 20:25, 25:18, 15:25, 25:21, 13:150:1
Strojár Malacky Lokomotíva Zvolen3:2 25:17, 23:25, 24:26, 25:18, 15:112:0
Ekonóm Nitra VŠK Púchov3:0 25:16, 25:19, 25:201:0
VŠK Púchov Ekonóm Nitra3:0 25:18, 25:16, 25:201:1
Ekonóm Nitra VŠK Púchov3:0 25:15, 25:23, 25:152:1
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VKP Bratislava B Strojár Malacky3:0 25:21, 25:18, 25:221:0
Strojár Malacky VKP Bratislava B 0:3 23:25, 20:25, 23:250:2
VKP Bratislava B Strojár Malacky3:2 25:21, 21:25, 19:25, 25:9, 15:53:0
Chemes Humenné VŠK Púchov3:1 25:22, 21:25, 25:20, 25:171:0
VŠK Púchov Chemes Humenné 0:3 21:25, 21:25, 15:250:2
Chemes Humenné VŠK Púchov3:0 25:22, 33:31, 25:173:0
Nové Mesto Ekonóm Nitra3:0 25:16, 25:22, 25:231:0
Ekonóm Nitra Nové Mesto 1:3 20:25, 25:21, 19:25, 20:250:2
Nové Mesto Ekonóm Nitra3:1 25:10, 23:25, 25:16, 25:203:0
VK Prešov Lokomotíva Zvolen3:2 25:20, 21:25, 23:25, 25:16, 15:111:0
Lokomotíva Zvolen VK Prešov 1:3 18:25, 20:25, 25:15, 21:250:2
VK Prešov Lokomotíva Zvolen3:0 25:22, 25:18, 25:203:0
o mistrzostwo I ligi
(do 3 zwycięstw lub lepszy w 4 meczach)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VKP Bratislava B Slávia Svidník3:1 25:22, 20:25, 25:19, 25:211:0
Slávia Svidník VKP Bratislava B3:0 25:21, 25:16, 25:221:1
VKP Bratislava B Slávia Svidník 2:3 25:21, 17:25, 25:15, 23:25, 10:151:2
Slávia Svidník VKP Bratislava B 2:3 25:21, 25:23, 23:25, 16:25, 13:152:2
baraż o utrzymanie w ekstraklasie
(do 3 zwycięstw lub lepszy w 4 meczach)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VKP Bratislava B VKM Žilina3:1 23:25, 25:23, 25:9, 25:211:0
VKM Žilina VKP Bratislava B 0:3 23:25, 18:25, 15:250:2
VKP Bratislava B VKM Žilina3:0 25:15, 25:21, 25:133:0
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved