Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2006/2007 > Rosja (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2006/2007>Rosja (M) > play-off

Finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Dinamo Moskwa Dinamo Kazań 2:3 22:25, 23:25, 25:20, 25:22, 15:170:1
Dinamo Moskwa Dinamo Kazań3:1 21:25, 25:18, 25:22, 25:191:1
Dinamo Kazań Dinamo Moskwa 2:3 23:25, 26:24, 25:18, 21:25, 11:151:2
Dinamo Kazań Dinamo Moskwa3:2 24:26, 21:25, 25:19, 25:17, 18:162:2
Dinamo Moskwa Dinamo Kazań 0:3 23:25, 23:25, 20:252:3
o 3. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Iskra Odincowo Fakieł Nowy Urengoj3:0 25:20, 25:20, 25:231:0
Iskra Odincowo Fakieł Nowy Urengoj3:0 25:17, 25:19, 25:182:0
Fakieł Nowy Urengoj Iskra Odincowo 2:3 16:25, 25:19, 25:18, 20:25, 14:160:3
o 5. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Dinamo-Jantar Kaliningrad Lokomotiv Jekatierinburg 1:3 27:29, 25:19, 26:28, 26:280:1
Dinamo-Jantar Kaliningrad Lokomotiv Jekatierinburg 1:3 25:23, 22:25, 19:25, 22:250:2
Lokomotiv Jekatierinburg Dinamo-Jantar Kaliningrad3:1 22:25, 27:25, 26:24, 26:243:0
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Dinamo Moskwa Fakieł Nowy Urengoj3:0 25:18, 25:19, 25:171:0
Dinamo Moskwa Fakieł Nowy Urengoj3:1 25:18, 14:25, 25:22, 25:212:0
Fakieł Nowy Urengoj Dinamo Moskwa3:2 25:22, 25:27, 22:25, 25:20, 15:101:2
Fakieł Nowy Urengoj Dinamo Moskwa 0:3 23:25, 19:25, 15:251:3
Iskra Odincowo Dinamo Kazań 1:3 31:29, 22:25, 19:25, 19:250:1
Iskra Odincowo Dinamo Kazań 0:3 20:25, 18:25, 17:250:2
Dinamo Kazań Iskra Odincowo 1:3 21:25, 25:22, 26:28, 18:252:1
Dinamo Kazań Iskra Odincowo 0:3 19:25, 21:25, 22:252:2
Iskra Odincowo Dinamo Kazań 1:3 17:25, 23:25, 25:23, 29:312:3
o miejsca 5-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
ZSK Gazprom Surgut Lokomotiv Jekatierinburg 1:3 19:25, 27:29, 25:23, 23:250:1
ZSK Gazprom Surgut Lokomotiv Jekatierinburg 2:3 20:25, 27:25, 25:23, 23:25, 13:150:2
Lokomotiv Jekatierinburg ZSK Gazprom Surgut3:0 25:12, 25:19, 25:233:0
Lokomotiv Biełgorod Dinamo-Jantar Kaliningrad 0:3 18:25, 22:25, 24:260:1
Lokomotiv Biełgorod Dinamo-Jantar Kaliningrad3:2 25:21, 26:24, 23:25, 24:26, 15:131:1
Dinamo-Jantar Kaliningrad Lokomotiv Biełgorod3:2 25:18, 23:25, 22:25, 25:23, 15:102:1
Dinamo-Jantar Kaliningrad Lokomotiv Biełgorod3:0 25:16, 25:20, 25:213:1
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Dinamo Moskwa Lokomotiv Jekatierinburg3:2 22:25, 25:15, 25:17, 17:25, 15:121:0
Dinamo Moskwa Lokomotiv Jekatierinburg3:0 25:21, 30:28, 25:222:0
Lokomotiv Jekatierinburg Dinamo Moskwa 1:3 19:25, 29:31, 25:21, 13:250:3
Iskra Odincowo Dinamo-Jantar Kaliningrad3:0 25:21, 25:23, 25:211:0
Iskra Odincowo Dinamo-Jantar Kaliningrad3:1 21:25, 25:19, 25:14, 25:172:0
Dinamo-Jantar Kaliningrad Iskra Odincowo3:1 25:19, 25:17, 22:25, 26:241:2
Dinamo-Jantar Kaliningrad Iskra Odincowo 0:3 21:25, 18:25, 19:251:3
Dinamo Kazań Lokomotiv Biełgorod3:0 25:21, 25:20, 25:221:0
Dinamo Kazań Lokomotiv Biełgorod3:0 25:17, 25:16, 25:212:0
Lokomotiv Biełgorod Dinamo Kazań 1:3 18:25, 23:25, 31:29, 23:250:3
ZSK Gazprom Surgut Fakieł Nowy Urengoj 0:3 22:25, 24:26, 21:250:1
ZSK Gazprom Surgut Fakieł Nowy Urengoj 0:3 15:25, 20:25, 21:250:2
Fakieł Nowy Urengoj ZSK Gazprom Surgut3:0 28:26, 25:21, 27:253:0
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved