Ligi polskie>sezon 2021/2022>PlusLiga > runda zasadnicza
8. kolejka: 20-11-2021
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
21-11-2021 17:30 | LUK Lublin | Cuprum Lubin | 3:2 | 19:25, 25:17, 25:17, 28:30, 19:17 |
20-11-2021 20:30 | Czarni Radom | AZS Olsztyn | 0:3 | 23:25, 23:25, 23:25 |
19-11-2021 20:30 | Stal Nysa | GKS Katowice | 2:3 | 22:25, 21:25, 25:20, 25:17, 10:15 |
20-11-2021 14:45 | Jastrzębski Węgiel | Warta Zawiercie | 2:3 | 18:25, 25:17, 25:27, 25:16, 13:15 |
20-11-2021 17:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Ślepsk Suwałki | 3:0 | 25:17, 25:22, 25:18 |
21-11-2021 14:45 | Projekt Warszawa | Trefl Gdańsk | 3:0 | 25:21, 25:20, 25:20 |
22-11-2021 20:30 | Skra Bełchatów | Resovia Rzeszów | 3:2 | 22:25, 20:25, 25:17, 25:19, 15:13 |
przejdź do kolejki: 7 | przejdź do kolejki: 9 |
tabela po 8. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 8 | 22 | 24:5 | 687:567 |
2 | Jastrzębski Węgiel | 8 | 20 | 22:8 | 715:615 |
3 | Aluron CMC Warta Zawiercie | 8 | 19 | 21:10 | 707:673 |
4 | Indykpol AZS Olsztyn | 8 | 18 | 20:8 | 648:600 |
5 | Projekt Warszawa | 8 | 15 | 17:13 | 693:671 |
6 | PGE Skra Bełchatów | 8 | 14 | 20:16 | 789:770 |
7 | Asseco Resovia Rzeszów | 8 | 13 | 15:13 | 624:620 |
8 | GKS Katowice | 8 | 10 | 14:17 | 667:709 |
9 | LUK Lublin | 8 | 8 | 13:19 | 678:729 |
10 | Cuprum Lubin | 8 | 8 | 12:19 | 675:717 |
11 | Trefl Gdańsk | 8 | 7 | 10:18 | 612:643 |
12 | Ślepsk Malow Suwałki | 8 | 6 | 8:19 | 616:652 |
13 | Cerrad Enea Czarni Radom | 8 | 6 | 7:20 | 596:671 |
14 | PSG Stal Nysa | 8 | 2 | 6:24 | 626:696 |
punktacja
|
7. kolejka: 13-11-2021
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
13-11-2021 17:30 | Skra Bełchatów | LUK Lublin | 2:3 | 25:16, 26:24, 22:25, 18:25, 12:15 |
13-11-2021 14:45 | Resovia Rzeszów | Projekt Warszawa | 3:0 | 25:21, 26:24, 25:20 |
14-11-2021 14:45 | Trefl Gdańsk | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 0:3 | 23:25, 20:25, 14:25 |
14-11-2021 17:30 | Ślepsk Suwałki | Jastrzębski Węgiel | 0:3 | 22:25, 20:25, 19:25 |
13-11-2021 20:30 | Warta Zawiercie | Stal Nysa | 3:0 | 25:20, 25:22, 25:22 |
12-11-2021 17:30 | GKS Katowice | Czarni Radom | 3:1 | 25:17, 18:25, 29:27, 25:21 |
15-11-2021 17:30 | AZS Olsztyn | Cuprum Lubin | 3:0 | 25:20, 25:21, 25:17 |
przejdź do kolejki: 6 |
9. kolejka: 27-11-2021
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
27-11-2021 20:30 | Resovia Rzeszów | LUK Lublin | 1:3 | 21:25, 25:23, 22:25, 23:25 |
28-11-2021 14:45 | Trefl Gdańsk | Skra Bełchatów | 0:3 | 18:25, 13:25, 22:25 |
26-11-2021 20:30 | Ślepsk Suwałki | Projekt Warszawa | 1:3 | 18:25, 25:23, 22:25, 23:25 |
27-11-2021 14:45 | Warta Zawiercie | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 0:3 | 36:38, 13:25, 14:25 |
27-11-2021 17:30 | GKS Katowice | Jastrzębski Węgiel | 0:3 | 17:25, 20:25, 21:25 |
28-11-2021 17:30 | AZS Olsztyn | Stal Nysa | 3:2 | 25:23, 20:25, 20:25, 25:13, 15:13 |
29-11-2021 20:30 | Cuprum Lubin | Czarni Radom | 2:3 | 23:25, 25:19, 26:24, 23:25, 15:17 |
tabela po 26. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 26 | 65 | 72:22 | 2269:1964 |
2 | Jastrzębski Węgiel | 26 | 65 | 70:25 | 2264:1979 |
3 | PGE Skra Bełchatów | 26 | 60 | 72:37 | 2481:2325 |
4 | Aluron CMC Warta Zawiercie | 26 | 47 | 56:45 | 2311:2292 |
5 | Asseco Resovia Rzeszów | 26 | 45 | 55:44 | 2275:2187 |
6 | Indykpol AZS Olsztyn | 26 | 41 | 51:45 | 2142:2121 |
7 | Trefl Gdańsk | 26 | 36 | 48:49 | 2152:2160 |
8 | GKS Katowice | 26 | 36 | 49:54 | 2268:2340 |
9 | Projekt Warszawa | 26 | 36 | 47:55 | 2280:2312 |
10 | Cuprum Lubin | 26 | 26 | 42:63 | 2284:2411 |
11 | LUK Lublin | 26 | 24 | 36:62 | 2129:2263 |
12 | Ślepsk Malow Suwałki | 26 | 24 | 34:63 | 2149:2269 |
13 | Cerrad Enea Czarni Radom | 26 | 21 | 29:65 | 1970:2234 |
14 | PSG Stal Nysa | 26 | 20 | 34:66 | 2179:2296 |
punktacja
|