Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2021/2022 > Transfery > PlusLiga

Ligi polskie>sezon 2021/2022>Transfery > PlusLiga

Jastrzębski Węgiel

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Andrea Gardini (ITA)
(I trener)
 Benjamin Toniutti (FRA)
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Jakub Bucki
(Resovia Rzeszów)
 Tomasz Fornal
(przyjmujący)
  Stephen Boyer (FRA)
(Ar-Rajjan SC – QA)
Lukas Kampa (GER)
(Trefl Gdańsk)
 Eemi Tervaportti (FIN)
(rozgrywający)
 Jan Hadrava (CZE)
(Cucine Lube Civitanova – ITA)
 Michał Szalacha
(Warta Zawiercie)
Jurij Gladyr 
(środkowy)
 Tine Urnaut (SLO)
(Allianz Milano – ITA)
Mohamed Al Hachdadi (MAR)
(Biełogorie Biełgorod – RUS)
Łukasz Wiśniewski
(środkowy)
Wojciech Szwed
(MCKiS Jaworzno)
Yacine Louati (FRA)
(Fenerbahce Stambuł – TUR)
Jakub Popiwczak
(libero)
Dawid Dryja
(Czarni Radom)
Grzegorz Kosok
(szuka klubu)
Rafał Szymura
(przyjmujący)
Jakub Macyra
(AGH Kraków)
Michał Gierżot
(Cuprum Lubin – wypożyczenie)
Szymon Biniek
(libero)
Trevor Clevenot (FRA)
(Ziraat Bankasi Ankara – TUR)

GRUPA AZOTY ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Kamil Semeniuk
(przyjmujący)
trener Gheorghe Cretu (ROU)trener Nikola Grbić (SRB)
(Sir Safety Perugia – ITA)
David Smith (USA)
(środkowy)
Michał Kozłowski
(Verva Warszawa)
Paweł Zatorski
(Resovia Rzeszów)
 Aleksander Śliwka
(przyjmujący)
Tomasz Kalembka
(MKS Będzin)
Benjamin Toniutti (FRA)
(Jastrzębski Węgiel)
Krzysztof Rejno
(środkowy)
Marcin Janusz
(Trefl Gdańsk)
 Jakub Kochanowski
(Resovia Rzeszów)
Korneliusz Banach
(libero)
Erik Shoji (USA)
(Fakieł Nowy Urengoj – RUS)
Rafał Prokopczuk
(Mickiewicz Kluczbork)
Bartłomiej Kluth
(atakujący)
Wojciech Żaliński
(AZS Olsztyn)
Mateusz Zawalski
(Norwid Częstochowa)
Adrian Staszewski
(przyjmujący)
Norbert Huber
(Skra Bełchatów)
Dominik Depowski
(Warta Zawiercie)
Łukasz Kaczmarek
(atakujący)
Piotr Łukasik
(Ślepsk Suwałki)

Verva Warszawa Orlen Paliwa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Andrea Anastasi (ITA)
(I trener)
Dusan Petković (SRB)
(Verva Warszawa)
Artur Szalpuk
(Spor Toto Ankara – TUR)
Piotr Nowakowski
(środkowy)
Jay Blankenau (CAN)
(Arkas Izmir – TUR)
Jan Król
(AZS Olsztyn)
Angel Trinidad De Haro (ESP)
(rozgrywający)
Dominik Jaglarski
(BBTS Bielsko-Biała)
Michał Kozłowski
(AGH Kraków)
Bartosz Kwolek
(przyjmujący)
Janusz Gałązka
(Visła Bydgoszcz)
Jan Fornal
(przyjmujący)
Mateusz Janikowski
(Trefl Gdańsk)
Andrzej Wrona
(środkowy)
Jakub Kowalczyk
(środkowy)
Igor Grobelny
(przyjmujący)
 Damian Wojtaszek
(libero)
Michał Superlak
(atakujący)

PGE Skra Bełchatów

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Grzegorz Łomacz
(rozgrywający)
trener Slobodan Kovać (SRB)
(Top Volley Cisterna – ITA)
trener Michał Mieszko Gogol
(szuka klubu)
Brenden Sander (USA)
(Czarni Radom)
 Milad Ebadipour (IRN)
(przyjmujący)
Aleksandar Atanasijević (SRB)
(Sir Safety Perugia – ITA)
Milan Katić (SRB)
(LUK Politechnika Lublin)
Taylor Sander (USA)
(przyjmujący)
Robert Täht (EST)
(Resovia Rzeszów)
Dusan Petković (SRB)
(Verva Warszawa)
Kacper Piechocki
(libero)
Damian Schulz
(AZS Olsztyn)
Bartosz Filipiak
(LUK Politechnika Lublin)
Mikołaj Sawicki
(przyjmujący)
Przemysław Kupka
(KPS Siedlce)
 Norbert Huber
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Mateusz Bieniek
(środkowy)
Dick Kooy (NED-ITA)
(Trentino Volley – ITA)
Mihajlo Mitić (SRB)
(rozgrywający)
Karol Kłos
(środkowy)

Asseco Resovia Rzeszów

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Fabian Drzyzga
(rozgrywający)
 Paweł Zatorski
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Karol Butryn
(AZS Olsztyn)
 Michał Potera
(libero)
Jakub Kochanowski
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Bartosz Mariański
(GKS Katowice)
 Paweł Woicki
(rozgrywający)
Jakub Bucki
(Jastrzębski Węgiel)
Robert Täht (EST)
(Skra Bełchatów)
Bartłomiej Krulicki
(środkowy)
Sam Deroo (BEL)
(Dinamo Moskwa – RUS)
Damian Domagała
(GKS Katowice)
 Klemen Cebulj (SLO)
(przyjmujący)
Jan Kozamernik (SLO)
(Allianz Mialno – ITA)
Piotr Hain
(GKS Katowice)
Nicolas Szerszeń (FRA)
(przyjmujący)
 Maciej Muzaj
(Sir Safety Perugia – ITA)
Jeffrey Jendryk (USA)
(szuka klubu)
Rafał Buszek
(przyjmujący)
Simone Parodi (ITA)
(szuka klubu)
Timo Tammemaa (EST)
(środkowy)

TREFL GDAŃSK

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michał Winiarski
(I trener)
Lukas Kampa (GER)
(Jastrzębski Węgiel)
 Marcin Janusz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Łukasz Kozub
(rozgrywający)
Dawid Pruszkowski
(drużyna juniorów)
Mateusz Janikowski
(Verva Warszawa)
Bartłomiej Lipiński
(przyjmujący)
Jordan Zaleszczyk
(drużyna juniorów)
Bartosz Pietruczuk
(BBTS Bielsko-Biała)
 Maciej Olenderek
(libero)
Patryk Łaba
(Visła Bydgoszcz)
Seweryn Lipiński
(Olimpia Sulęcin)
Bartłomiej Mordyl
(środkowy)
 Fabian Majcherski
(ZAKSA Strzelce Opolskie)
Karol Urbanowicz
(środkowy)
 
Mateusz Mika
(przyjmujący)
 
Moritz Reichert (GER)
(przyjmujący)
 
Mariusz Wlazły
(atakujący)
 
Kewin Sasak
(atakujący)
 
Pablo Crer (ARG)
(środkowy)
 

ALuron CMC Warta Zawiercie

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Igor Kolaković (MNE)
(I trener)
Uros Kovacević (SRB)
(Beijing Volleyball – CHN)
Flavio Gualberto (BRA)
(Tonno Callipo Volley – ITA)
 Maximiliano Cavanna (ARG)
(rozgrywający)
Facundo Conte (ARG)
(Sada Cruzeiro – BRA)
 Paweł Halaba
(Ślepsk Suwałki)
Michał Żurek
(libero)
Michał Szalacha
(Jastrzębski Węgiel)
Marcin Kania
(GKS Katowice)
Mateusz Malinowski
(atakujący)
Dominik Depowski
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Patryk Czarnowski
(kończy karierę)
Patryk Niemiec
(środkowy)
Bartosz Makoś
(Cuprum Lubin)
Grzegorz Bociek
(Gwardia Wrocław)
Piotr Orczyk
(przyjmujący)
Miguel Tavares (POR)
(Cuprum Lubin)
Garrett Muagututia (USA)
(Al Ahly – EGY)
 
Wiktor Rajsner
(Lechia Tomaszów Maz.)
Gjorgji Gjorgjiew (MKD)
(Hebar Tazardżik – BUL)
 
Miłosz Zniszczoł
(GKS Katowice)
Krzysztof Andrzejewski
(koniec kariery)
 
Dawid Konarski
(Czarni Radom)
  

MKS Ślepsk Malow Suwałki

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Bartłomiej Bołądź
(atakujący)
Łukasz Makowski
(MKS Będzin)
 Kacper Gonciarz
(MKS Będzin)
Mateusz Czunkiewicz
(libero)
Adrian Buchowski
(GKS Katowice)
 Tomas Rousseaux (BEL)
(GKS Katowice)
Paweł Filipowicz
(libero)
Przemysław Smoliński
(Cuprum Lubin)
Sebastian Warda
(środkowy)
Andreas Takvam (NOR)
(środkowy)
Paweł Halaba
(Warta Zawiercie)
Mateusz Sacharewicz
(szuka klubu)
Łukasz Rudzewicz
(środkowy)
Mateusz Laskowski
(BAS Białystok)
Łukasz Kaczorowski
(Sparta Grodzisk Maz.)
Cezary Sapiński
(środkowy)
Piotr Łukasik
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Marcin Waliński
(Cuprum Lubin)
Joshua Tuaniga (USA)
(rozgrywający)
 Jakub Ziobrowski
(LUK Politechnika Lublin)
Jakub Rohnka
(MKS Będzin)
Kévin Klinkenberg (BEL)
(przyjmujący)
Patryk Szwaradzki
(Stal Nysa)

Indykpol AZS Olsztyn

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Robbert Andringa (NED)
(przyjmujący)
 trener Marco Bonitta (ITA)
(Consar Ravenna – ITA)
trener Daniel Castellani (ARG)
(Fenerbahce Stambuł – TUR)
 Mateusz Poręba
(środkowy)
Meisam Salehi (IRN)
(Urmia Municipality – IRN)
 Remigiusz Kapica
(Cuprum Lubin)
Jędrzej Gruszczyński
(libero)
Taylor Averill (USA)
(AS Cannes VB – FRA)
Damian Schulz
(Skra Bełchatów)
Jakub Ciunajtis
(libero)
Jan Firlej
(GKS Katowice)
Przemysław Stępień
(Cuprum Lubin)
Wiktor Janiszewski
(przyjmujący)
Torey DeFalco (USA)
(Tonno Callipo Vibo Valentina – ITA)
Wojciech Żaliński
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 Jan Król
(Verva Warszawa)
Dmytro Teriomienko (UKR)
(Tours VB – FRA) 
Karol Butryn
(Resovia Rzeszów)
Javier Concepcion (CUB)
(Stade Poitevin VB – FRA)
 
Szymon Jakubiszak
(Cuprum Lubin)
Ruben Schott (GER)
(Berlin Recycling Volleys – GER)
Dawid Siwczyk
(Olimpia Sulęcin)
Dawid Woch
(Gwardia Wrocław)
Karol Jankiewicz
(BAS Białystok)
Nikodem Wolański
(Al-Wakrah – QA)
 Jakub Czerwiński
(Mickiewicz Kluczbork)

GKS Katowice

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Grzegorz Słaby 
(I trener)
Damian Domagała
(Resovia Rzeszów)
Dustin Watten (USA)
(Politechnika Lublin)
Jakub Nowosielski
(rozgrywający)
 Piotr Hain
(Resovia Rzeszów)
 Wiktor Musiał
(MKS Będzin)
 
Jakub Jarosz
(atakujący)
 Marcin Kania
(Warta Zawiercie)
Kamil Kwasowski
(Stal Nysa)
Jakub Szymański
(przyjmujący)
 Micah Ma’a (USA)
(Stade Poitevin Poitiers – FRA)
Adrian Buchowski
(Ślepsk Suwałki)
Dawid Ogórek
(libero)
Tomas Rousseaux (BEL)
(Ślepsk Suwałki)
Jan Firlej
(AZS Olsztyn)
Kamil Drzazga
(środkowy)
Jakub Lewandowski
(Mickiewicz Kluczbork)
Jan Nowakowski
(Politechnika Lublin)
  Damian Kogut
(Norwid Częstochowa)
Emanuel Kohut (SVK)
(Spartak Komarno – SVK)
 Bartosz Mariański
(Resovia Rzeszów)
Miłosz Zniszczoł
(Warta Zawiercie)
 Gonzalo Quiroga (ARG)
(Cambrai VB – FRA)
Sławomir Stolc
(Lechia Tomaszów Maz.)

Cuprum Lubin

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Paweł Rusek
(I trener)
Masahiro Sekita (JPN)
(Osaka Blazers Sakai – JPN)
trener Marcelo Fronckowiak (BRA)
(Tours VB – FRA)
Kamil Szymura
(libero)
Przemysław Stępień
(AZS Olsztyn)
 Miguel Tavares (POR)
(Warta Zawiercie)
 Kamil Maruszczyk
(przyjmujący)
Marcin Waliński
(Ślepsk Suwałki)
Bartłomiej Zawalski
(Gwardia Wrocław)
Wojciech Ferens
(przyjmujący)
Michał Gierżot
(Jastrzębski Węgiel)
Szymon Jakubiszak
(AZS Olsztyn)
Dawid Gunia
(środkowy)
Florian Krage (GER)
(SVG Lüneburg – GER)
Przemysław Smoliński
(Ślepsk Suwałki)
 
Paweł Pietraszko
(środkowy)
 Remigiusz Kapica
(AZS Olsztyn)
Bartosz Makoś
(Warta Zawiercie)
 
Maciej Sas
(Olimpia Sulęcin)
Nikołaj Penczew (BUL)
(Stal Nysa)
 
Jędrzej Kaźmierczak
(MCKiS Jaworzno)
Mariusz Magnuszewski
(KPS Siedlce)
 
Jhon Wendt (FRA)
(Osaka Blazers – JPN)
Adam Lorenc
(KPS Siedlce)
 
Ronald Jimenez (COL)
(liga koreańska)
 

Cerrad Enea Czarni Radom

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Mateusz Masłowski
(libero)
 trener Jakub Bednaruk
(MKS Będzin)
 trener Dima Skoryj (RUS)
(szuka klubu)
Jurij Semeniuk (UKR)
(Barkom Każany Lwów – UKR)
Michał Kędzierski
(rozgrywający)
 Ademar Santana (BRA)
(MKS Będzin)
Lucas Loh (BRA)
(Tours VB – FRA)
Michał Ostrowski
(środkowy)
 Rafał Faryna
(MKS Będzin)
Dawid Dryja
(Jastrzębski Węgiel)
Maciej Nowowsiak
(libero)
Paweł Rusin
(LUK Politechnika Lublin)
Wiktor Josifow (BUL)
(Hebar Pazardzhik – BUL)
Daniel Gąsior
(atakujący)
Alexander Berger (AUT)
(Halkbank Ankara – TUR)
Dawid Konarski
(Warta Zawiercie)
Jakub Sadkowski
(środkowy)
 Bartłomiej Lemański
(Stal Nysa)
Brenden Sander
(szuka klubu)
Bartosz Firszt
(przyjmujący)
Wiktor Nowak
(Avia Świdnik)
Bartosz Zrajkowski
(Olimpia Sulęcin)
Michael Parkinson (NED)
(Spacer’s Toulouse Volley – FRA)
Bartłomiej Grzechnik
(szuka klubu)
Artur Pasiński
(Mickiewicz Kluczbork)

Stal Nysa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Krzysztof Stelmach
( I trener)
Kamil Kwasowski
(GKS Katowice)
 Bartłomiej Lemański
(Czarni Radom)
Wassim Ben Tara (TUN)
(atakujący)
Kamil Dębski
(AZS AGH Kraków)
Michał Filip
(Yeni Kızıltepe – TUR)
 Patryk Szczurek
(rozgrywający)
Nikołaj Penczew (BUL)
(Cuprum Lubin)
Kamil Długosz
(Norwid Częstochowa)
Moustapha M’Baye
(środkowy)
Patryk Szwaradzki
(Ślepsk Suwałki)
Maciej Naliwajko
(BAS Białystok)
Maciej Zajder
(środkowy)
 Mitchell Stahl (USA)
(Greeynyard Maaseik – BEL)
Łukasz Łapszyński
(Norwid Częstochowa)
Michał Ruciak
(libero)
Mariusz Schamlewski
(środkowy)

Bartosz Bućko
(przyjmujący)
Kamil Dembiec
(libero)
Marcin Komenda
(rozgrywający)

LUK Politechnika Lublin

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Dariusz Daszkiewicz
(I trener)
Szymon Gregorowicz
(MKS Będzin)
Paweł Rusin
(Czarni Radom)
Grzegorz Pająk
(rozgrywający)
Szymon Bereza
(KPS Siedlce)
Kamil Szaniawski
(Lechia Tomaszów Maz.)
Wojciech Sobala
(środkowy)
Wojciech Włodarczyk
(Kioene Padwa – ITA)
Jakub Ziobrowski
(Ślepsk Suwałki)
Jakub Wachnik
(przyjmujący)
Bartosz Filipiak
(Skra Bełchatów)
David Mehić (SRB)
(Vojvodina Nowy Sad – SRB)
Konrad Stajer
(środkowy)
Jan Nowakowski
(GKS Katowice)
Jędrzej Goss
(BAS Białystok)
Jakub Peszko
(przyjmujący) 
Dustin Watten (USA)
(GKS Katowice)
Rafał Cabaj
(Arka Tempo Chełm)
Szymon Romać
(atakujący)
Jakub Strulak
(KPS Siedlce)
Kamil Durski
(Avia Świdnik)
Milan Katić (SRB)
(Skra Bełchatów)
Szymon Seliga
(Avia Świdnik)
Radosław Sterna
(Arka Tempo Chełm)
Neven Majstorović (SRB)
(OK Radnički Kragujevac – SRB)

 

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę