Ligi polskie>sezon 2021/2022>II liga M>grupa 1 > runda zasadnicza
O miejscu w tabeli decydują kolejno: zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami
Spadek z ligi: Po zakończeniu rundy zasadniczej zespoły z dwóch ostatnich miejsc spadają do ligi wojewódzkiej.
Awans: Do turniejów półfinałowych o awans do I ligi awansują dwie najlepsze drużyny po rundzie zasadniczej. Nie ma fazy play-off ani play-out.
6. kolejka: 06-11-2021
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
06-11-2021 | AZS UMK Toruń | Joker Powiat Pilski | 0:3 | 12:25, 14:25, 23:25 |
06-11-2021 | SKS Gorzów Wlkp. | Energetyk Poznań | 0:3 | 24:26, 21:25, 19:25 |
06-11-2021 | Anioły Toruń | Trefl Lębork | 3:0 | 25:15, 25:22, 33:31 |
06-11-2021 | Orzeł Międzyrzecz | Astra Nowa Sól | 1:3 | 19:25, 16:25, 29:27, 18:25 |
06-11-2021 | Wilki Wilczyn | Sobieski Żagań | 3:1 | 27:25, 18:25, 25:22, 25:22 |
06-11-2021 | Stoczniowiec Gdańsk | Konspol Słupca | 0:3 | 21:25, 24:26, 10:25 |
przejdź do kolejki: 5 | przejdź do kolejki: 7 |
tabela po 6. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Anioły Toruń | 6 | 17 | 18:5 | 555:490 |
2 | KPS StalPro Joker Powiat Pilski | 6 | 16 | 17:4 | 495:391 |
3 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 6 | 15 | 16:4 | 479:414 |
4 | MKST Astra Nowa Sól | 6 | 15 | 17:8 | 580:486 |
5 | Enea Energetyk Poznań | 6 | 10 | 14:11 | 554:532 |
6 | LUKS Wilki Wilczyn | 6 | 10 | 12:11 | 524:525 |
7 | SPS Konspol Słupca | 6 | 8 | 10:12 | 465:494 |
8 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 6 | 6 | 7:13 | 447:467 |
9 | AZS UMK Toruń | 6 | 4 | 5:15 | 382:461 |
10 | WKS Sobieski Arena Żagań | 6 | 3 | 7:16 | 508:526 |
11 | Trefl Lębork | 6 | 3 | 5:17 | 417:522 |
12 | SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski | 6 | 1 | 6:18 | 482:580 |
punktacja
|
5. kolejka: 30-10-2021
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
30-10-2021 | Stoczniowiec Gdańsk | AZS UMK Toruń | 3:0 | 25:23, 25:15, 25:18 |
30-10-2021 | Konspol Słupca | Wilki Wilczyn | 3:2 | 20:25, 25:16, 21:25, 25:21, 24:22 |
30-10-2021 | Sobieski Żagań | Orzeł Międzyrzecz | 1:3 | 22:25, 25:22, 23:25, 19:25 |
30-10-2021 | Astra Nowa Sól | Anioły Toruń | 2:3 | 22:25, 25:19, 22:25, 25:18, 13:15 |
30-10-2021 | Trefl Lębork | SKS Gorzów Wlkp. | 3:2 | 28:26, 22:25, 18:25, 25:22, 15:11 |
30-10-2021 | Energetyk Poznań | Joker Powiat Pilski | 1:3 | 12:25, 23:25, 25:21, 21:25 |
przejdź do kolejki: 4 |
7. kolejka: 13-11-2021
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
13-11-2021 | Konspol Słupca | AZS UMK Toruń | 3:0 | 25:17, 25:21, 25:22 |
13-11-2021 | Sobieski Żagań | Stoczniowiec Gdańsk | 3:1 | 22:25, 25:23, 25:16, 25:19 |
13-11-2021 | Astra Nowa Sól | Wilki Wilczyn | 3:0 | 25:17, 25:19, 25:14 |
13-11-2021 | Trefl Lębork | Orzeł Międzyrzecz | 0:3 | 27:29, 21:25, 17:25 |
13-11-2021 | Energetyk Poznań | Anioły Toruń | 0:3 | 7:25, 23:25, 20:25 |
13-11-2021 | Joker Powiat Pilski | SKS Gorzów Wlkp. | 3:0 | 25:11, 25:18, 25:17 |
tabela po 22. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | MKST Astra Nowa Sól | 22 | 60 | 62:13 | 1822:1408 |
2 | Anioły Toruń | 22 | 58 | 62:18 | 1898:1597 |
3 | KPS StalPro Joker Powiat Pilski | 22 | 51 | 56:21 | 1808:1533 |
4 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 22 | 49 | 55:26 | 1909:1733 |
5 | SPS Konspol Słupca | 22 | 41 | 45:33 | 1768:1689 |
6 | Enea Energetyk Poznań | 22 | 35 | 45:40 | 1874:1870 |
7 | WKS Sobieski Arena Żagań | 22 | 27 | 37:48 | 1872:1916 |
8 | LUKS Wilki Wilczyn | 22 | 26 | 36:47 | 1819:1916 |
9 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 22 | 16 | 23:54 | 1615:1792 |
10 | Trefl Lębork | 22 | 13 | 20:60 | 1575:1875 |
11 | SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski | 22 | 11 | 22:59 | 1657:1942 |
12 | AZS UMK Toruń | 22 | 9 | 17:61 | 1506:1852 |
punktacja
|