Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2012/2013 > ORLEN Liga > play-off

Ligi polskie>sezon 2012/2013>ORLEN Liga > play-off

III runda play-off

FINAŁ
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MKS Dąbrowa Górnicza Trefl Sopot3:0 25:21, 25:17, 25:211:0
MKS Dąbrowa Górnicza Trefl Sopot3:1 25:10, 25:21, 12:25, 25:222:0
Trefl Sopot MKS Dąbrowa Górnicza3:2 25:21, 22:25, 23:25, 25:17, 18:161:2
Trefl Sopot MKS Dąbrowa Górnicza3:2 20:25, 25:20, 25:13, 24:26, 15:132:2
MKS Dąbrowa Górnicza Trefl Sopot 2:3 25:18, 25:21, 23:25, 17:25, 12:152:3
o 3. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Muszynianka Muszyna BKS Bielsko-Biała3:1 26:24, 25:20, 16:25, 25:151:0
Muszynianka Muszyna BKS Bielsko-Biała3:0 25:23, 25:15, 25:202:0
BKS Bielsko-Biała Muszynianka Muszyna 0:3 23:25, 16:25, 23:250:3
o 5. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Impel Wrocław PTPS Piła3:1 25:10, 22:25, 25:10, 25:161:0
PTPS Piła Impel Wrocław3:1 16:25, 25:15, 27:25, 29:271:1
PTPS Piła Impel Wrocław 2:3 20:25, 24:26, 25:18, 25:19, 8:151:2

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Muszynianka Muszyna Trefl Sopot3:1 25:17, 19:25, 25:22, 25:221:0
Muszynianka Muszyna Trefl Sopot 2:3 19:25, 26:24, 23:25, 25:20, 13:151:1
Trefl Sopot Muszynianka Muszyna3:1 15:25, 26:24, 25:21, 25:182:1
Trefl Sopot Muszynianka Muszyna 2:3 25:16, 20:25, 25:27, 25:17, 5:152:2
Muszynianka Muszyna Trefl Sopot 1:3 19:25, 29:27, 23:25, 21:252:3
MKS Dąbrowa Górnicza BKS Bielsko-Biała 1:3 25:17, 25:27, 15:25, 18:250:1
MKS Dąbrowa Górnicza BKS Bielsko-Biała3:2 27:25, 25:21, 30:32, 23:25, 17:151:1
BKS Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 17:25, 18:25, 22:251:2
BKS Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 25:19, 17:25, 21:25, 16:251:3
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Impel Wrocław Budowlani Łódź3:2 25:21, 22:25, 25:20, 22:25, 15:131:0
Budowlani Łódź Impel Wrocław 0:3 15:25, 23:25, 22:250:2
Pałac Bydgoszcz PTPS Piła 1:3 19:25, 21:25, 25:23, 17:250:1
PTPS Piła Pałac Bydgoszcz3:0 26:24, 25:14, 25:182:0
o miejsca 9-10
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Białystok Legionovia Legionowo3:1 29:27, 19:25, 29:27, 34:321:0
Legionovia Legionowo AZS Białystok3:0 27:25, 25:20, 25:201:1
Legionovia Legionowo AZS Białystok3:0 25:21, 25:21, 25:112:1
AZS Białystok Legionovia Legionowo 0:3 21:25, 12:25, 26:281:3
AZS Białystok Legionovia Legionowo 2:3 16:25, 25:22, 25:23, 16:25, 10:151:4

I runda play-off

o miejsca 1-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Muszynianka Muszyna Pałac Bydgoszcz3:1 25:15, 25:19, 22:25, 25:231:0
Muszynianka Muszyna Pałac Bydgoszcz3:0 25:15, 25:18, 25:192:0
Pałac Bydgoszcz Muszynianka Muszyna 1:3 21:25, 25:17, 20:25, 14:250:3
MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 0:3 24:26, 20:25, 11:250:1
MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław3:0 25:16, 25:22, 25:221:1
Impel Wrocław MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 28:26, 22:25, 18:25, 22:251:2
Impel Wrocław MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 21:25, 25:18, 25:18, 13:25, 5:151:3
BKS Bielsko-Biała Budowlani Łódź3:1 30:28, 25:16, 19:25, 25:131:0
BKS Bielsko-Biała Budowlani Łódź3:0 25:19, 25:16, 25:232:0
Budowlani Łódź BKS Bielsko-Biała 1:3 25:20, 19:25, 18:25, 21:250:3
Trefl Sopot PTPS Piła3:1 25:14, 25:13, 20:25, 25:151:0
Trefl Sopot PTPS Piła3:1 25:10, 20:25, 25:16, 25:92:0
PTPS Piła Trefl Sopot 0:3 17:25, 20:25, 13:250:3
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved