Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2013/2014 > ORLEN Liga > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2013/2014>ORLEN Liga > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
KS Pałac Bydgoszcz--
PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno--
KS Developres Rzeszów--
KPS Chemik Police27.9185.4
Impel Wrocław26.3-
Atom Trefl Sopot--
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza28.0182.3
BKS Aluprof Bielsko-Biała25.8-
Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna26.2183.2
Beef Master Budowlani Łódź27.6182.1
Siódemka SK bank Legionovia Legionowo26.5183.9
PGNiG Nafta Piła--
KS Pałac Bydgoszcz--

KS Pałac Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

KS Developres Rzeszów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

KPS Chemik Police

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Katarzyna Gajgał-Anioł1981191środkowa
-Agata Sawicka1985181libero
-Aleksandra Krzos1989181libero
-Anna Grejman1993183przyjmująca
-Anna Werblińska1984178przyjmująca
-Małgorzata Glinka-Mogentale1978190atakująca
-Dominika Sobolska (BEL)1991187środkowa
-Izabela Kowalińska1985189atakująca
-Agnieszka Bednarek-Kasza1986185środkowa
-Joanna Mirek1977187przyjmująca
-Justyna Raczyńska1987181przyjmująca
-Katarzyna Mróz1981194środkowa
-Lucie Muhlsteinova1984181rozgrywająca
-Ana Bjelica1992190atakująca
-Maja Ognjenovic1984183rozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mariusz Wiktorowicz1975I trener
Michał Masek-II trener

adres klubu

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

adres hali

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

Impel Wrocław

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Katarzyna Mroczkowska1980182przyjmująca
3Monika Martałek1990środkowa
4Katarzyna Konieczna1985184atakująca
5Agnieszka Kąkolewska1994199środkowa
6Frauke Dirickx1980186rozgrywająca
7Makare Wilson1976187środkowa
10Bogumiła Pyziołek1986178przyjmująca
11Dorota Medyńska1993170libero
13Magdalena Gryka1994178rozgrywająca
14Ewelina Sieczka1988181przyjmująca
15Maren Brinker1986184przyjmująca
16Patrycja Polak1991przyjmująca
17Joanna Kaczor1984191atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Tore Aleksandersen (NOR)-I trener
Marek Solarewicz-II trener

adres klubu

53-111 Wrocław

ul. Ślężna 116 A

adres hali

54-239 Wrocław

ul. Wejherowska 34

Atom Trefl Sopot

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Natalia Gajewska1994175rozgrywająca
2Mariola Zenik1982174libero
3Charlotte Leys1989184przyjmująca
4Izabela Bełcik1980185rozgrywająca
5Judith Pietersen1989187atakująca
6Anna Podolec1985193atakująca
7Julia Szeluchina1979192środkowa
8Zuzanna Efimienko1989196środkowa
9Kimberly Hill1989193przyjmująca
10Brizitka Molnar1985182przyjmująca
11Justyna Łukasik1993188środkowa
12Magdalena Kuziaklibero
16Klaudia Kaczorowska1988184przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Teun Buijs-I trener
Piotr Graban-II trener

adres klubu

81-731 Sopot

Plac Dwóch Miast 1

adres hali

81-731 Sopot

Plac Dwóch Miast 1

Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Katarzyna Urban1987180przyjmująca
2Joanna Staniucha-Szczurek1981184przyjmująca
3Aleksandra Liniarska1981188środkowa
4Bożena Wylężek1996183środkowa
5Natalia Brussa1985188atakująca
6Eleonora Dziękiewicz1978185środkowa
7Welissa 'Sassa' Gonzaga1982178przyjmująca
8Katarzyna Zaroślińska1987187atakująca
10Krystyna Strasz1987165libero
11Anna Kaczmar1985180rozgrywająca
13Marina Katić1983180rozgrywająca
14Rachel Adams1990189środkowa
16Elżbieta Skowrońska1983183przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Waldemar Kawka1962I trener
Leszek Rus1979II trener

adres klubu

41-300, Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 3

adres hali

41-300, Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 3

BKS Aluprof Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Danijela Nikić1987196środkowa
2Helena Horka1981190atakująca
3Mariola Wojtowicz1980164libero
5Laura Tomsia1992190atakująca
6Małgorzata Lis1981186środkowa
7Paulina Stroiwąs1994197środkowa
8Monika Czupiruk-Solarewicz1982185przyjmująca
9Karolina Ciaszkiewicz-Lach1979184przyjmująca
10Sylwia Pelc1990środkowa
11Marta Szymańska1986179rozgrywająca
12Aleksandra Trojan1991196środkowa
13Natalia Strózik1995186przyjmująca
14Heike Beier1983184przyjmująca
16Dorota Wilk1988178rozgrywająca
17Joanna Prokop1994182przyjmująca
18Koleta Łyszkiewicz1993193przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mirosław Zawieracz1965I trener
Marcin Owczarski-II trener

adres klubu

43-300 Bielsko Biała

ul. Rychlińskiego 19,

(33) 497 52 63

Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
3Karolina Różycka1985183przyjmująca
4Magdalena Mazurek1983182rozgrywająca
5Magdalena Piątek1984181atakująca
6Sylwia Wojcieska1985193środkowa
7Gabriela Jasińska1992180rozgrywająca
8Emilia Mucha1993186przyjmująca
12Justyna Sosnowska1992188środkowa
13Paulina Maj1987166libero
14Natalia Kurnikowska1992184przyjmująca
16Aleksandra Jagieło1980180przyjmująca
17Ivana Plchotova1982192środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Bogdan Serwiński1956I trener
Ryszard Litwin1962II trener

adres klubu

33-370 Muszyna

ul. Rynek 13

adres hali

33-370 Muszyna

ul. Rynek 13

Beef Master Budowlani Łódź

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Magdalena Śliwa1969173rozgrywająca
3Tabi Love1991196atakująca
4Anita Kwiatkowska1985184atakująca
5Dorota Ściurka1981180przyjmująca
7Natalia Nuszel1989180przyjmująca
9Olga Trach1988188środkowa
10Ewa Cabajewska1978176rozgrywająca
11Sylwia Pycia1981190środkowa
12Martyna Grajber1995180przyjmująca
13Noris Cabrera1986182przyjmująca
16Agata Durajczyk1989170libero
18Aleksandra Sikorska1993186środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Adam Grabowski-I trener
Jakub Głuszak-II trener

adres klubu

94-020 Łódź

al.Bandurskiego 7

adres hali

94-020 Łódź

al.Bandurskiego 7

Siódemka SK bank Legionovia Legionowo

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Olga Raonić1986184rozgrywająca
3Karolina Szymańska1994187środkowa
4Tamara Rakić1987188przyjmująca
6Aleksandra Wójcik1994185przyjmująca
7Anna Sołodkowicz1984182przyjmująca
8Magdalena Saad1985167libero
9Anna Rybaczewski1982185przyjmująca
10Berenika Tomsia1988189atakująca
11Kinga Bąk1982177rozgrywająca
12Lauren Barfield1990195środkowa
13Marta Łukaszewska1982183atakująca
16Katarzyna Jóźwicka1984185środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Maciej Kosmol-I trener
Jolanta Studzienna-II trener

adres klubu

05-120 Legionowo

ul. Chrobrego 50B

adres hali

05-120 Legionowo

ul. Chrobrego 50B

PGNiG Nafta Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Tricia Mayba1989185środkowa
2Joanna Kuligowska1979182przyjmująca
3Marta Kuehn-Jarek1981167libero
4Emilia Kajzer1992180rozgrywająca
5Kaludia Konieczna1995185rozgrywająca
6Magdalena Wawrzyniak1990atakująca
7Anna Kudakowa1988środkowa
8Anna Stencel1995187środkowa
9Daria Paszek1991185przyjmująca
10Natalia Krawulska1988179przyjmująca
11Agata Babicz1986171przyjmująca
13Faimie Rose Kingsley1990181środkowa
14Coleen Wardprzyjmująca
15Irina Archangielskaja1965174rozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Dariusz Luks1970I trener
Jacek Nawrocki1965II trener

adres klubu

64-920 Piła

ul. Żeromskiego 90

adres hali

64-920 Piła

ul. Żeromskiego 90

KS Pałac Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Katarzyna Wysocka1979181libero
3Zuzanna Pieczka1995182atakująca
4Marta Biedziak1993173rozgrywająca
5Katarzyna Połeć1989191środkowa
6Julia Twardowska1995188przyjmująca
7Kinga Dybek1994185przyjmująca
8Ewelina Janickaśrodkowa
9Paulina Głaz1994185przyjmująca
10Jana Sawoczkina1974168rozgrywająca
11Zuzanna Czyżnielewska1992187atakująca
12Monika Naczk1987187środkowa
13Agata Karczmarzewska-Pura1978188przyjmująca
14Tamara Kaliszuk1990180atakująca
16Anna Korabiec1995172libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Rafał Gąsior-I trener
Dawid Pawlik-II trener

adres klubu

85-097 Bydgoszcz

Ul. Jagiellońska 27

(52) 585 13 08

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved