Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2011/2012 > II liga mężczyzn > grupa 1 > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2011/2012>II liga mężczyzn>grupa 1 > runda zasadnicza

5. kolejka: 22-10-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
AZS UZ Zielona Góra Krispol Września 1:317:25, 25:23, 21:25, 20:25
Sobieski Żagań AZS UAM Poznań 1:324:26, 20:25, 25:21, 23:25
MKS Kalisz LO MS Świnoujście3:027:25, 25:19, 25:20
Olimpia Sulęcin Orzeł Międzyrzecz3:127:25, 25:23, 21:25, 29:27
Morze Bałtyk Szczecin Bzura Ozorków3:125:22, 22:25, 25:22, 25:16
 przejdź do kolejki: 4przejdź do kolejki: 6

tabela po 5. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1KS Morze Bałtyk Szczecin51315:5466:409
2Krispol Września51314:5455:386
3STS Olimpia Sulęcin51113:7462:432
4MKS Kalisz51012:8446:433
5KU AZS UAM Poznań5912:9473:462
6KS Orzeł Międzyrzecz5710:9447:439
7WKS Sobieski Arena Żagań567:10378:400
8KU AZS UZ Zielona Góra548:14486:509
9MKS Bzura Ozorków525:14394:455
10LO MS Świnoujście500:15296:378
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

4. kolejka: 15-10-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Krispol Września Sobieski Żagań3:025:13, 27:25, 25:21
AZS UAM Poznań MKS Kalisz 2:321:25, 25:22, 19:25, 25:20, 14:16
Orzeł Międzyrzecz AZS UZ Zielona Góra3:025:17, 25:23, 25:23
Bzura Ozorków Olimpia Sulęcin 0:313:25, 23:25, 13:25
Morze Bałtyk Szczecin LO MS Świnoujście3:025:20, 25:19, 25:17
 przejdź do kolejki: 3

6. kolejka: 29-10-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Krispol Września Olimpia Sulęcin3:025:20, 25:19, 25:23
AZS UAM Poznań AZS UZ Zielona Góra3:125:14, 19:25, 25:19, 25:15
MKS Kalisz Sobieski Żagań3:223:25, 25:16, 25:12, 16:25, 15:8
Orzeł Międzyrzecz Morze Bałtyk Szczecin3:240:38, 20:25, 25:22, 19:25, 15:13
LO MS Świnoujście Bzura Ozorków 0:323:25, 21:25, 23:25

tabela po 18. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Krispol Września185053:111548:1282
2KU AZS UAM Poznań183744:251617:1451
3MKS Kalisz183643:301653:1560
4WKS Sobieski Arena Żagań183240:341617:1602
5KS Morze Bałtyk Szczecin182937:331568:1532
6KS Orzeł Międzyrzecz182533:361532:1616
7KU AZS UZ Zielona Góra182033:441650:1696
8STS Olimpia Sulęcin182028:411517:1582
9MKS Bzura Ozorków181323:451454:1611
10LO MS Świnoujście18816:511335:1559
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved