Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2011/2012 > II liga mężczyzn > grupa 1 > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2011/2012>II liga mężczyzn>grupa 1 > runda zasadnicza

3. kolejka: 08-10-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
MKS Kalisz Krispol Września3:225:22, 22:25, 25:23, 19:25, 15:11
AZS UAM Poznań LO MS Świnoujście3:025:23, 25:11, 25:20
Sobieski Żagań Orzeł Międzyrzecz3:123:25, 25:20, 25:19, 26:24
AZS UZ Zielona Góra Bzura Ozorków 2:332:34, 25:16, 20:25, 25:23, 13:15
Morze Bałtyk Szczecin Olimpia Sulęcin3:221:25, 25:22, 18:25, 25:17, 15:12
 przejdź do kolejki: 2przejdź do kolejki: 4

tabela po 3. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1KS Morze Bałtyk Szczecin379:4294:268
2Krispol Września378:4280:244
3WKS Sobieski Arena Żagań366:4227:226
4KU AZS UAM Poznań357:5272:262
5STS Olimpia Sulęcin357:6285:283
6MKS Kalisz356:6261:265
7KS Orzeł Międzyrzecz346:6272:274
8KU AZS UZ Zielona Góra347:8340:336
9MKS Bzura Ozorków324:8260:283
10LO MS Świnoujście300:9176:226
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

2. kolejka: 01-10-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Krispol Września AZS UAM Poznań3:124:26, 25:19, 25:19, 25:20
Orzeł Międzyrzecz MKS Kalisz3:025:21, 25:20, 25:21
Bzura Ozorków Sobieski Żagań 0:321:25, 21:25, 21:25
Morze Bałtyk Szczecin AZS UZ Zielona Góra3:225:23, 25:21, 21:25, 22:25, 22:20
LO MS Świnoujście Olimpia Sulęcin 0:324:26, 23:25, 21:25
 przejdź do kolejki: 1

4. kolejka: 15-10-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Krispol Września Sobieski Żagań3:025:13, 27:25, 25:21
AZS UAM Poznań MKS Kalisz 2:321:25, 25:22, 19:25, 25:20, 14:16
Orzeł Międzyrzecz AZS UZ Zielona Góra3:025:17, 25:23, 25:23
Bzura Ozorków Olimpia Sulęcin 0:313:25, 23:25, 13:25
Morze Bałtyk Szczecin LO MS Świnoujście3:025:20, 25:19, 25:17

tabela po 18. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Krispol Września185053:111548:1282
2KU AZS UAM Poznań183744:251617:1451
3MKS Kalisz183643:301653:1560
4WKS Sobieski Arena Żagań183240:341617:1602
5KS Morze Bałtyk Szczecin182937:331568:1532
6KS Orzeł Międzyrzecz182533:361532:1616
7KU AZS UZ Zielona Góra182033:441650:1696
8STS Olimpia Sulęcin182028:411517:1582
9MKS Bzura Ozorków181323:451454:1611
10LO MS Świnoujście18816:511335:1559
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved