Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2011/2012 > I liga mężczyzn > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2011/2012>I liga mężczyzn > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
Stal AZS PWSZ Nysa25.7194.2
MKS Cuprum Mundo Lubin--
MKS MOS Interpromex Będzin25.2193.5
Siatkarz Wieluń--
Pekpol Ostrołęka23.4194.4
MCKiS Energetyk Jaworzno21.5-
BBTS Bielsko-Biała-195.3
KPS Jadar Siedlce23.0193.4
Ślepsk Suwałki22.0195.2
Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski25.3-
MUKS Joker Rodło Piła20.6196.6
Krakowska Akademia Wanda Instal Kraków26.0198.5

Stal AZS PWSZ Nysa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Rafał Jarząbski1984201środkowy
2Adrian Bocianowski1991193atakujący
3Dawid Bułkowski1990186przyjmujący
4Maciej Kęsicki1987198atakujący
5Kamil Kacprzak1984196przyjmujący
6Piotr Łuka1980191przyjmujący
7Krzysztof Andrzejewski1983180libero
8Krzysztof Mazur1991193przyjmujący
9Jarosław Pizuński1987201środkowy
10Maciej Fijałek1982186rozgrywający
12Jarosław Stancelewski1974204środkowy
13Grzegorz Nalepka1988191rozgrywający
14Łukasz Karpiewski1988204atakujący
lista zespołów

MKS Cuprum Mundo Lubin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Szymon Kostecki1981193przyjmujący
2Marcin Oczkowski1982192środkowy
3Krzysztof Antosik1987196rozgrywający
4Maciej Kordysz1985196przyjmujący
5Michał Żuk1985196przyjmujący
7Paweł Szabelski1981198środkowy
8Łukasz Klucznik
9Patryk Kabziński
10Szymon Romać1992196atakujący
11Damian Dykas1986196atakujący
12Roman Gulczyński1983194atakujący
13Szymon Piórkowski
14Bartosz Węgrzyn1984205środkowy
17Sebastian Tylicki1989180libero
18Mateusz Kucharski
lista zespołów

MKS MOS Interpromex Będzin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Bartosz Szmidt1991200środkowy
2Maciej Janikowski1993196przyjmujący
3Tomasz Michalak1986190rozgrywający
4Mateusz Zarankiewicz1989198atakujący
5Marcin Kantor1989200przyjmujący
6Damian Miller1986193przyjmujący
9Grzegorz Wójtowicz1989189przyjmujący
10Dariusz Syguła1986182rozgrywający
11Bartosz Dzierżanowski1986195środkowy
13Adam Łapuszyński1986198atakujący
14Michał Potera1988183libero
15Rafał Legień1969190przyjmujący
18Sławomir Szczygieł1978202środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Rafał Legień1969I trener

adres klubu

42-500 Będzin

ul. Sportowa 6

(032)267-74-62

adres hali

42-500 Będzin

ul. Jedności 38

(0-32)360-61-78

Siatkarz Wieluń

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Mikołaj Sarnecki1987201atakujący
2Michał Dąbrowny1992190przyjmujący
3Konrad Pałyga1992192przyjmujący
4Mariusz Szamlewski1991196środkowy
5Tomasz Tomczyk1986203przyjmujący
6Bartłomiej Matejczyk1984185rozgrywający
7Martin Vlkprzyjmujący
8Mateusz Leszczawski1988198rozgrywający
9Marcin Kudłacik1981198środkowy
10Adrian Buchowski1991194przyjmujący
11Jarosław Lech1984197atakujący
12Emil Siewiorek1984188libero
13Maciej Kałasz1986199środkowy
14Tomasz Zychla1988200środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Tomasz Wasilkowski-I trener

adres klubu

98-300 Wieluń

ul. Częstochowska 35

Pekpol Ostrołęka

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Grzegorz Pietkiewicz1989189rozgrywający
2Cezary Stanisławajtis1992196środkowy
3Tomasz Rutecki1990194atakujący
5Artur Żyliński1984197atakujący
6Paweł Pietkiewicz1986190przyjmujący
7Artur Jacyszyn1988194przyjmujący
8Grzegorz Białek1989191przyjmujący
9Konrad Woroniecki1982191rozgrywający
10Edward Górecki1984195przyjmujący
11Karol Szczygielski1989204środkowy
16Tomasz Stańczuk1988205środkowy
17Mateusz Sacharewicz1989199środkowy
18Adrian Michułka1989182libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Dudziec1949I trener
Lucjan Łomacz-II trener

MCKiS Energetyk Jaworzno

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Patryk Łaba1991198atakujący
2Mateusz Wojtowicz1991204przyjmujący
4Michał Glinka1986198środkowy
5Kamil Kwasowski1990199rozgrywający
6Adam Michalski1988201środkowy
7Dominik Żmuda1987198przyjmujący
8Mateusz Jędryczka1991191rozgrywający
9Artur Kulikowski1985189przyjmujący
10Paweł Adamajtis1990199atakujący
11Krzysztof Fitrzyk1990200środkowy
12Igor Kozłowski1991195przyjmujący
13Dawid Kuryło1991186libero
14Władysław Olszowski1991195środkowy
18Damian Sobczak1991libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Sławomir Gerymski1968I trener
Jacek Sowa-II trener

adres klubu

43-600 Jaworzno

Mickiewicza 2

(032) 616-44-91 tel/fax: (032)616-28-79

adres hali

Jaworzno - Centrum

Grunwaldzka 80

(32) 616 44 91

BBTS Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Bartłomiej Latocha201atakujący
3Damian Migdalski190libero
4Mariusz Marcyniak1992206środkowy
5Krzysztof Modzelewski1992196przyjmujący
6Kamil Gutkowski194przyjmujący
7Jarosław Macionczyk1979190rozgrywający
8Peter Divis190atakujący
9Przemysław Czauderna1992183libero
10Bartosz Buniak1985205środkowy
12Wojciech Włodarczyk1990200przyjmujący
13Bartłomiej Piekarczyk1987191przyjmujący
15Kacper Popik1992191rozgrywający
16Tomasz Kalembka1991202środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Przemysław Michalczyk1973I trener

adres klubu

43-300 Bielsko-Biała

ul. Widok 12

tel./fax. (0-33) 811 10 51

adres hali

j. w.

KPS Jadar Siedlce

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Wojciech Ranecki1990187rozgrywający
2Witold Chwastyniak1979192środkowy
4Mateusz Mędrzyk1988194przyjmujący
5Paweł Rejowski1988197przyjmujący
6Jakub Kowalczyk1986200środkowy
7Jakub Bucki1988197atakujący
8Paweł Łęgowski1991192przyjmujący
9Łukasz Wroński1988199rozgrywający
10Paweł Kowal1987180libero
11Tomasz Obuchowicz1990198środkowy
14Radosław Zbierski1988190przyjmujący
15Igor Walczykowski1990202atakujący
17Mateusz Jasiński1989197przyjmujący
18Kamil Zbucki1990183libero
lista zespołów

Ślepsk Suwałki

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jakub Rohnka1992195przyjmujący
2Dominik Wójcicki1987198atakujący
4Bartosz Konieczny1992200środkowy
5Jakub Radomski1988203przyjmujący
7Kamil Skrzypkowski1986194przyjmujący
8Tomasz Wasilewski1992205atakujący
9Kamil Dembiec1992180libero
10Janusz Górski1992193przyjmujący
11Łukasz Jurkojc1984188rozgrywający
12Łukasz Rudzewicz1985198środkowy
13Kamil Szewczyk1991188rozgrywający
15Michał Stępień1987200środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Adam Aleksandrowicz1977I trener
Jacek Malczewski-II trener

Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Krzysztof Kocik1979195przyjmujący
3Paweł Maciejewicz1980198atakujący
5Michał Gaca1981196libero
6Maciej Polański1993199środkowy
7Konrad Krzywiecki1988195rozgrywający
9Dariusz Szulik1983204środkowy
10Michał Mysera1988205środkowy
11Michał Błoński1987187przyjmujący
15Bartłomiej Neroj1984200rozgrywający
16Michał Kocoń1988przyjmujący
17Maciej Naliwajko1990195przyjmujący
18Patryk Wojtysiak1988195atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Stanulewicz-I trener

adres klubu

66-400 Gorzów Wlkp.

Fabryczna 71

095 737 10 15

adres hali

Gorzów Wlkp.

Czereśniowa 2

095 733 24 69

MUKS Joker Rodło Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
3Patryk Strzeżek1989203atakujący
5Waldemar Kaczmarek1987196rozgrywający
6Mateusz Gorzewski1987194przyjmujący
7Damian Schulz1990208uniwersalny
8Mateusz Januszewski1991188libero
9Mateusz Majcherek1991184libero
10Dawid Wojdyński1993203środkowy
11Mateusz Przybyła1991208środkowy
12Arkadiusz Jutrzenka1993193przyjmujący
13Stanisław Wawrzyńczyk1990200przyjmujący
15Marcin Miąsko1994180libero
16Kacper Bielicki1985198środkowy
17Damian Dobosz1992196przyjmujący
18Jakub Paszek1992202rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jarosław Kubiak-I trener

Krakowska Akademia Wanda Instal Kraków

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Adam Łukasik1984194przyjmujący
3Jakub Blachura1987209środkowy
5Łukasz Szablewski1988204rozgrywający
6Jarosław Tepling1984207środkowy
8Mariusz Syguła1982193rozgrywający
10Krzysztof Ferek1987198atakujący
11Jacek Pić1984192przyjmujący
13Bartłomiej Soroka1979200przyjmujący
14Bartosz Mischke1986194przyjmujący
16Mateusz Mrozowski1986190libero
17Damian Domonik1985205środkowy
18Michał Dzierwa1988196atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Grzegorz Silczuk-I trener
Mateusz Mielnik1986II trener
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved