Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2007/2008 > I liga kobiet > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2007/2008>I liga kobiet > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
Impel Gwardia Wrocław21.8181.9
TS Wisła Enion Energia Kraków22.8-
SCS Sokół Chorzów22.7180.3
KS Piast Szczecin23.0180.2
KPS Skra Bełchatów24.1179.1
TKS-T Budowlani Toruń20.9-
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski21.7177.6
PSPS Chemik Police20.8178.8
SPS AZS Politechnika Częstochowa22.0179.5
PLKS Pszczyna21.9182.4
SMS PZPS I Sosnowiec16.3-

Impel Gwardia Wrocław

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Agnieszka Starzyk1985178przyjmująca
2Katarzyna Mroczkowska1980182środkowa
3Joanna Kaczor1984191atakująca
4Ewelina Toborek1986185środkowa
5Joanna Koprowska1985178przyjmująca
6Marta Haładyn1988179rozgrywająca
7Marta Solipiwko1981191atakująca
8Aleksandra Krzos1989181libero/przyjmująca
9Magdalena Balewska1989182atakujaca
10Bogumiła Barańska1986179przyjmująca
11Agnieszka Jagiełło1984166libero
12Małgorzata Kupisz1974171rozgrywająca
13Aleksandra Szafraniec1989190środkowa
14Agata Talisz1989179przyjmujaca
16Zuzanna Efimienko1989196środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Rafał Błaszczyk1964I trener
Robert Kupisz-II trener

adres klubu

50-075 Wrocław

Ul. Krupnicza 15

(71) 340 31 34

TS Wisła Enion Energia Kraków

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Karolina Kosek1985184przyjmująca
2Karolina Surma1984180środkowa
3Katarzyna Mróz1981194środkowa
4Magdalena Bydołek1987187środkowa
5Magdalena Śliwa1969173rozgrywająca
6Paulina Opalińska1983183skrzydłowa
7Agnieszka Seta1983183skrzydłowa
8Anna Przybyło1985172libero
10Izabela Kunc1980175rozgrywająca
11Monika Targosz1981172libero
12Małgorzata Sikora1985188skrzydłowa
13Izabela Grot1989188skrzydłowa
14Magdalena Żochowska1987187skrzydłowa
15Aleksandra Filip1989176rozgrywająca
16Izabela Śliwa1990libero
17Kinga Hatala1989189środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Mazurek-I trener
Magdalena Śliwa1969II trener

SCS Sokół Chorzów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Weronika Kaczmarek1985178rozgrywająca
2Monika Konsek1982184przyjmująca
3Magdalena Fedorów1985180środkowa
4Patrycja Młodzieniewska1983185środkowa
5Natalia Staniucha1988178rozgrywająca
6Ksymena Wysocka1982182środkowa
7Dominika Nowakowska1992187przyjmująca
8Zdzisława Kania1969176rozgrywająca
9Barbara Furtak1987185środkowa
10Natalia Krawulska1988179przyjmująca
11Sandra Biernatek1986182przyjmująca
12Patrycja Settnik1985167libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wojciech Jaroszewski-I trener
Zdzisława Kania1969II trener

adres klubu

41-503 Chorzów

ul. Harcerska 1

Tel.(032) 241-33-61

adres hali

41-503 Chorzów

ul.Dąbrowskiego 113

KS Piast Szczecin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Anna Róg1987182przyjmująca
3Karolina Kowalska1983174przyjmująca
4Anna Związek1987191przyjmująca
5Edyta Rzenno1983188środkowa
6Marlena Zielonka (Twaróg)1982176środkowa
7Joanna Kuchczyńska1985170libero
8Katarzyna Bury1985180atakująca
9Katarzyna Ciesielska1987172rozgrywająca
10Paulina Chojnacka1981182atakująca
11Paulina Rolińska1981186środkowa
13Marta Szymańska1986179rozgrywająca
14Małgorzata Plebanek1981182przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marek Mierzwiński-I trener

KPS Skra Bełchatów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Judyta Szulc1986175rozgrywająca
4Barbara Sikora1978179przyjmująca
5Danuta Zagojska1983184przyjmująca
6Zuzanna Matusova (CZE)1982182środkowa
7Monika Stasiak1975181środkowa
8Katarzyna Zaroślińska1987187przyjmująca
9Anna Dudek1981166libero
10Izabela Kasprzyk1983180atakujaca
11Paulina Wlazły1985178przyjmująca
12Alicja Leszczyńska1988177rozgrywająca
15Barbara Kubieniec1987180przyjmująca
16Agnieszka Rajkowska1980180środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wiesław Czaja1952I trener
Piotr Narejko1967II trener

adres klubu

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

(0-44) 7398980

adres hali

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

TKS-T Budowlani Toruń

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Patrycja Kowalska1989182środkowa
2Magdalena Mordaka1989182skrzydłowa
4Maja Soja1977180atakująca
5Agnieszka Sikorska1990178skrzydłowa
6Malwina Konkolewska1986183środkowa
7Michalina Liss1987186środkowa
8Marta Januszewska1988173libero
9Ewa Kamińska1979174rozgrywająca
10Karolina Filipowicz1988172rozgrywająca
11Patrycja Polak1991uniwersalna
12Marta Wiśniewska1990184środkowa
13Aleksandra Marchlewska1976177skrzydłowa
14Joanna Petrowska1989176uniwersalna
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ewa Openchowska-I trener
Mariusz Soja-II trener

AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Katarzyna Żalińska1986180atakująca
2Magdalena Kosiarska1987170libero
3Natalia Wardzińska1988178atakująca
4Ksenia Maj1986180środkowa
5Agnieszka Sojka1991179rozgrywająca
6Dominika Żółtańska1986179atakująca
9Ewelina Świerszcz1986169przyjmująca
12Iwona Kosiorowska1976182środkowa/skrzydłowa
14Anna Gawron1988181atakujaca
15Magdalena Wiatrowska1988176przyjmująca
16Agnieszka Buzała1976180atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jarosław Bodys-I trener

PSPS Chemik Police

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Agata Furmanek1985180środkowa
2Natalia Matusz1988178uniwersalna
3Małgorzata Wysocka1983179uniwersalna
4Sandra Dołżańska1984168libero
5Justyna Raczyńska1987181uniwersalna
6Weronika Bronowicka1989183środkowa
7Agnieszka Kazaniecka1989184uniwersalna
8Ewa Kwiatkowska1986180środkowa
9Monika Bryczkowska1986177uniwersalna
10Katarzyna Ostrowska1976178uniwersalna
11Magdalena Strąg1989185rozgrywająca
12Marta Wellna1988178uniwersalna
13Joanna Pomykacz1990173rozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mariusz Bujek-I trener

adres klubu

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

adres hali

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

SPS AZS Politechnika Częstochowa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Kowalska Joanna1988184środkowa
-Król Aleksandra1981183środkowa
-Kędzia Marta1986165libero
-Nieczyporowska Marzena1985185atakująca
-Pietroczuk Magdalena1985174rozgrywająca
-Staszak-Staszków Wiktoria1987180atakująca
-Trebert Marta1991180atakująca
-Turbak Agata1987182środkowa
-Węcławek Edyta1985180atakująca
1Jędrys-Szynkiel Urszula1976181środkowa
7Malinowska Dorota1984180atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marian Kardas1962I trener
Jan Majkusiak-II trener

adres klubu

42-200 Częstochowa

ul.Armii Krajowej 23/25

Tel. (034) 32 50 222

adres hali

42-200 Częstochowa

ul.Armii Krajowej 23/25

PLKS Pszczyna

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Aleksandra Stachowicz1992176rozgrywająca
1Magdalena Kowalska1983178rozgrywająca
2Angelika Niechwiej-Solarska1977180przyjmująca
4Maria Haratyk1987180atakująca
5Ewelina Menducka1988188środkowa
6Julia Jurczyk1983180przyjmująca
7Katarzyna Brzezowska1978172libero
8Angelika Mojżyszek1988172libero/przyjmująca
9Anna Gwiżdż1979180atakująca
10Agnieszka Mitręga1985186przyjmująca
11Joanna Markiel1987183środkowa
12Kinga Woźniak1989193środkowa
13Magdalena Łebkowska1984188atakująca
14Małgorzata Lech1989188rozgrywająca
15Magdalena Soter1988192środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wojciech Bućko-I trener
Adam Kuśka-II trener

SMS PZPS I Sosnowiec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Aneta Duda1989189atakująca
2Magda Jagodzińska1989186przyjmująca
4Katarzyna Bryda1995183przyjmująca
5Monika Martałek1990środkowa
6Katarzyna Lisiecka1990przyjmująca
7Małgorzata Łoboda1990środkowa
8Sylwia Pelc1990środkowa
9Maja Tokarska1991193środkowa
10Joanna Wołosz1990181rozgrywająca
11Angelika Bulbak1991171libero
12Sylwia Chmiel1991184przyjmująca
13Agnieszka Karaś1991176rozgrywająca
14Aleksandra Trojan1991196przyjmująca
15Paulina Pilarska1992183atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Peć Andrzej-I trener
Krzyształowicz Tadeusz-II trener
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved