Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2005/2006 > II liga mężczyzn > grupa 3 > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2005/2006>II liga mężczyzn>grupa 3 > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
KPS Wołomin--
WTS Warka--
GKS Wilga Garwolin--
SMS II PZPS Spała--
SPS Zduńska Wola24.2194.0
ASPS Net Ostrołęka-192.6
Jadar II Radom--
PKS Gwardia Szczytno21.8-
CWKS Legia Warszawa-193.8

KPS Wołomin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

05-200 Wołomin

ul. Korsaka 4

(22) 787 59 26

adres hali

j.w.

WTS Warka

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

GKS Wilga Garwolin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

SMS II PZPS Spała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

SPS Zduńska Wola

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Marcin Laskowski1982198środkowy
2Piotr Piotrowski1986202środkowy
3Paweł Łojewski1979187rozgrywający
6Filip Frankowski1990189przyjmujący
7Sławomir Krypel1979185libero
8Krzysztof Domagała1971202środkowy
9Rafał Hendel1978189rozgrywający
10Robert Nowak1985194przyjmujący
11Maciej Kordysz1985196przyjmujący
12Łukasz Stanisławski1984192atakujący
13Wojciech Wesołowski1973194przyjmujący
14Piotr Pierzchalski1978200środkowy
lista zespołów

ASPS Net Ostrołęka

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Andrzej Kubeł1971191atakujący
-Artur Głuszewski182libero
-Daniel Malinowski190przyjmujący
-Dariusz Werpachowski1976197środkowy
-Dominik Zalewski1982192przyjmujący
-Grzegorz Jasinowicz196środkowy
-Konrad Gromek199środkowy
-Krzysztof Wiszowaty190libero
-Michał Zalewski194środkowy
-Paweł Pędzich201środkowy
-Piotr Zieliński191przyjmujący
-Tomasz Jabłoński194rozgrywający
-Tomasz Kania198rozgrywający
-Tomasz Pakieła190libero
-Wojciech Iwanowicz190atakujący
-Zbigniew Obrębski1971186przyjmujący
-Łukasz Duda194przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Lucjan Łomacz-I trener

Jadar II Radom

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Cezary Żyłkowski1986185rozgrywający
-Damian Słomka1988183przyjmujący
-Jakub Bucki1988197środkowy
-Jakub Mach1988196przyjmujący
-Kamil Gutkowski194przyjmujący
-Konrad Frysztak1986207środkowy
-Michał Drewin1987przyjmujący
-Michał Długosz1988197środkowy
-Michał Fijałkowski1987196atakujący
-Paweł Daleszak1988196środkowy
-Piotr Skrok186rozgrywający
-Przemysław Surmacz1984182libero
lista zespołów

PKS Gwardia Szczytno

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Ariel Tański1987202środkowy
-Grzegorz Czetowicz1975183przyjmujący
-Karol Pruchniewski1985184rozgrywający
-Marcin Kasprowicz1981środkowy
-Mariusz Myślak1985176rozgrywający
-Paweł Gugała1987189przyjmujący
-Piotr Deptuła1986180libero
-Piotr Szyćko1982198środkowy
-Przemysław Polechoński1975rozgrywający
-Rafał Zawalniak1975190atakujący
-Tomasz Stańczuk1988205środkowy
-Łukasz Dymerski1986186przyjmujący
-Łukasz Wrona1990atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Rafał Zawalniak1975I trener

CWKS Legia Warszawa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Mirosław Sroka170libero
3Krzysztof Wierzbowski1988197przyjmujący
5Andrzej Wrona1988206przyjmujący
6Robert Pucuła1987186przyjmujący
7Rafał Reszczyk1987190przyjmujący
8Łukasz Wróbel1988185libero
9Łukasz Grobelny1988196środkowy
10Tomasz Walendzik194rozgrywający
11Paweł Mikołajczak1988195rozgrywający
13Adam Sotek1988198środkowy
14Jakub Radomski1988203przyjmujący
16Piotr Nowakowski1987205środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wojciech Szczucki1974I trener
Dariusz Kopaniak1960II trener

adres klubu

Warszawa

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved