Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2005/2006 > II liga kobiet > grupa 1 > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2005/2006>II liga kobiet>grupa 1 > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
PSPS Chemik Police--
ChTPS Chodzież--
Nafta Gaz II Piła-174.2
LKSS Sokół Mogilno18.8-
TKST Budowlani Toruń17.7-
AZS AWF II Poznań19.4179.1
Uniwersytet Piast Szczecin22.7179.6
MLKS PKS PWSZ Zawisza Sulechów--

PSPS Chemik Police

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

adres hali

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

ChTPS Chodzież

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

Nafta Gaz II Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maria Gęsicka1990171atakująca
2Katarzyna Graczyk1989185środkowa
3Justyna Jerzakowska1988176atakująca
4Marta Kop1990167atakująca
5Joanna Krawczyk1988173rozgrywająca
6Natalia Krawulska1988179atakująca
7Emilia Lewandowska178uniwersalna
8Rozalia Niewierkiewicz1989168libero
9Natalia Piechowicz1988178środkowa
10Daria Saberniak1988181środkowa
11Magdalena Sepioł1990171rozgrywająca
12Natalia Wardzińska1988178uniwersalna
13Gracja Wierciszewska1990170uniwersalna
14Karolina Zapaśnik1990160libero
15Marta Wellna1988178uniwersalna
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Rafał Gąsior-I trener

adres klubu

64-920 Piła

ul.Żeromskiego 90

(067) 215 56 05

LKSS Sokół Mogilno

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Magdalena Pater1989libero
2Agnieszka Długokęcka1988atakująca
3Angelika Głowacka1986168przyjmująca
4Magdalena Matelska1982179przyjmująca
5Joanna Długokęcka1986rozgrywająca
6Malwina Konkolewska1986183środkowa
7Weronika Strzerzyńska1988175środkowa
8Monika Rusajczyk1988176przyjmująca
9Ewelina Szaban1986przyjmująca
10Agata Więcek1981środkowa
11Marta Żychska1989atakująca
12Monika Seidler1986167libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jerzy Pater1952I trener
Maciej Adamski1966II trener

TKST Budowlani Toruń

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Patrycja Kowalska1989182atakująca
2Natalia Marszałkiewicz1990173przyjmująca
3Natalia Sikorska1989179środkowa
4Marta Dobrzańska1988171przyjmująca
5Aneta Kamińska1988164libero
6Joanna Petrowska1989176skrzydłowa
7Agnieszka Sikorska1990178lewoskrzydłowa
8Marta Januszewska1988173przyjmująca
9Magdalena Makowska1974przyjmująca
10Karolina Filipowicz1988172rozgrywająca
12Marta Laskowska1986180środkowa
13Anna Szczygielska1988167wszechstronna
14Magda Gołębiewska1988178środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ewa Openchowska-I trener
Emilia Rowińska-II trener

AZS AWF II Poznań

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Judyta Szulc1986175rozgrywająca
2Izabela Fidos1986175przyjmująca
3Zuzanna Grzybulska1982182atakująca
4Małgorzata Kiercul1987182środkowa
5Katarzyna Malicka1986179przyjmująca
6Agata Magier1986180środkowa
7Katarzyna Plucińska1986176przyjmująca
8Marianna Łakomy1987190środkowa
9Anna Dybizbańska1981181środkowa
10Patrycja Jarosz1986181przyjmująca
11Natalia Narożna1988165libero
12Małgorzata Stępień1982181środkowa
13Katarzyna Ryszka1986176atakująca
14Katarzyna Żalińska1986180atakująca
15Paulina Gaj1986174rozgrywająca
16Marta Salamon1988189środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marek Tuszyński-I trener

adres klubu

Poznań

ul. Rocha 9

adres hali

Poznań

ul. Chwiałkowskiego 34

Uniwersytet Piast Szczecin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Monika Bryczkowska1986177atakująca
3Karolina Kowalska1983174przyjmująca
4Irina Archangielskaja1965174rozgrywająca
5Paulina Dutkiewicz1986192środkowa
6Marlena Twaróg1982177środkowa
7Joanna Kuchczyńska1985170libero
8Katarzyna Bury1985180atakująca
9Patrycja Krenc1976182przyjmująca
10Paulina Chojnacka1981182atakująca
12Kinga Kasprzak1987188przyjmująca
13Marta Szymańska1986179rozgrywająca
15Ewa Kwiatkowska1986180środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jerzy Taczała-I trener
Robert Białek-II trener

adres klubu

70-479 Szczecin

ul. Wojska Polskiego 68

(91) 433 25 28

adres hali

hala SDS

ul. Wąska 16

(91) 812 80 14

MLKS PKS PWSZ Zawisza Sulechów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Agata Niezgoda
3Marta Serwa1987180
4Kamila Tałaj
5Malwina Malinowska1978168
6Marlena Cielebąk
8Joanna Niemira
10Marta Dalecka1986187
11Joanna Chłopecka
12Ewelina Sobczak1986180
13Monika Skibińska1989173
14Marta Eckert1986176
16Marta Zegartowicz1986180
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Paweł Gorzelanny-I trener
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved