Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2004/2005 > II liga kobiet > grupa 4 > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2004/2005>II liga kobiet>grupa 4 > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
KS Siarka Tarnobrzeg--
SMS II PZPS Sosnowiec--
UMKS Łańcut19.9175.3
MOSiR Mysłowice20.3176.0
MKS Andrychów20.9-
LKS Orzeł Kozy22.0-
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski18.3174.8
KS Armatura Kraków--

KS Siarka Tarnobrzeg

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

SMS II PZPS Sosnowiec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

UMKS Łańcut

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Alina Misiewicz1986174
-Barbara Bawoł1986178
-Bernadetta Podolec1982187
-Katarzyna Kania1982180
-Katarzyna Walawander1982177
-Katarzyna Wrona1987166
-Klaudia Szubart1987169
-Małgorzata Hajduk1987180
-Monika Bartnicka1978169
-Monika Dudek1981175
-Sylwia Dobosz1987173
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Bogdan Dudek1950I trener

adres klubu

37-100 Łańcut

ul. Mickiewicza 3

(17) 225 29 61

MOSiR Mysłowice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Magdalena Nędza1981178atakująca
2Anna Markiel1985170uniwersalna
3Anna Rogier1981173uniwersalna
4Joanna Hyla1981175przyjmująca
5Barbara Bubak1981168libero
6Iwona Banak1985185uniwersalna
7Monika Robakowska1983174przyjmująca
8Żaneta Płomińska1983171rozgrywająca
9Maria Romel1981181środkowa
10Agnieszka Baran1985186środkowa
11Sylwia Słowik1985170przyjmująca
12Kinga Bednarczyk1982178środkowa
13Marta Kołodziej1985178atakująca
14Dorota Ciechanowska1988178rozgrywająca
15Katarzyna Graca1989175przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Sebastian Michalak1976I trener
Stanisław Guzak1950II trener

adres klubu

41-400 Mysłowice

ul. Powstańców 23

(32) 222 20 58

adres hali

41-400 Mysłowice

ul. Jasińskiego 2

MKS Andrychów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Marta Sordyl1982174
1Izabela Targosz1977175środkowa
2Agata Koziołek1987182uniwersalna
3Marta Szostok1983177libero
4Klaudia Góral1986173libero
5Katarzyna Sarlej1986178środkowa
6Anna Targosz1982rozgrywająca
7Marika Kryń1983180skrzydłowa
8Beata Ksiązek1977174skrzydłowa
9Iwona Karkoszka1984175skrzydłowa
10Joanna Śliwa1987
11Małgorzata Świerczyńska1982180środkowa
12Dorota Dorcz1984175rozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jan Zaremba-I trener
Roman Rupik-II trener

adres klubu

34-120 Andrychów

1-go Maja 4

adres hali

j.w.

LKS Orzeł Kozy

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Urszula Stala1970184uniwersalna
2Elżbieta Hankus1987178środkowa
3Sylwia Stwora1987184środkowa
4Joanna Morawiec1983162libero
6Elżbieta Gomółka1983170uniwersalna
7Monika Zembowicz1969183środkowa
8Olga Lis1987174rozgrywająca
9Sylwia Mynarska1983173atakująca
10Anna Kaczmar1985180rozgrywająca
11Anna Bujak1979uniwersalna
12Ewa Kubica1986172rozgrywająca
13Justyna Piwowarczyk1985176atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Zdzisław Jabłoński-I trener

adres klubu

43-340 Kozy

ul. Przecznia 3

(33) 827 40 26

TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Urszula Wereszczak1985169libero
2Karolina Sikora1986170przyjmująca
3Edyta Gęśla1988170przyjmująca
4Paulina Wacko1986176środkowa
5Agnieszka Sadłocha1986180środkowa
6Małgorzata Barbara1981176środkowa
7Agnieszka Kołcun1984180środkowa
8Irmina Sikora1988178przyjmująca
9Anna Szabat1987178przyjmująca
10Justyna Matuszak1984170atakująca
11Magdalena Bojko1988174rozgrywająca
12Magdalena Dej1985177rozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Wróbel1963I trener
Stanisław Kaniewski1964II trener

adres klubu

22-600 Tomaszów Lubelski

Aleja Sportowa 8

(84) 665 93 50

adres hali

j.w.

KS Armatura Kraków

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Magdalena Cieplińska1985185środkowa
2Anna Małek1985178środkowa
3Agnieszka Kozak1984175libero
4Aneta Wszołek1980181środkowa
5Aleksandra Wolakśrodkowa
6Anna Wójcik1979174przyjmująca
7Ewa Holocher1985172libero
8Justyna Chochorowska1984177przyjmująca
10Dorota Szymska1985177wszechstronna
11Sylwia Skrzypiec1984175środkowa
12Aleksandra Balwierz1984175środkowa
13Katarzyna Rachwalik1982174rozgrywajaca
14Katarzyna Holocher1982181przyjmująca
16Anna Rais1981173przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Janusz Zachara-I trener
Tadeusz Pawłowski-II trener

adres klubu

30-418 Kraków

ul. Zakopiańska 72 d

(12) 269 22 51

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved