Ligi polskie>sezon 2003/2004>II liga kobiet>grupa 1 > runda zasadnicza
9. kolejka: 13-12-2003
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
AZS Piast Szczecin | Pałac II Bydgoszcz | 3:0 | 27:25, 25:18, 25:23 |
|
Zawisza Sulechów | AZS AWF II Poznań | 3:2 | 25:11, 19:25, 16:25, 25:20, 15:10 |
|
OPP Kołobrzeg | Przylesie Koszalin | 1:3 | 25:22, 15:25, 13:25, 13:25 |
|
ChTPS Chodzież | Olimpijczyk Gdańsk | 3:0 | 25:17, 25:15, 25:20 |
|
przejdź do kolejki: 8 | przejdź do kolejki: 10 |
tabela po 9. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | ChTPS Chodzież | 9 | 17 | 24:8 | 762:692 |
2 | KS Pałac II Bydgoszcz | 9 | 15 | 20:13 | 743:684 |
3 | MLKS Zawisza Sulechów | 9 | 15 | 23:15 | 838:769 |
4 | MKS Przylesie Koszalin | 9 | 15 | 22:15 | 841:763 |
5 | AZS Uniwersytet Piast Szczecin | 9 | 12 | 14:22 | 752:787 |
6 | MKS Olimpijczyk Gdańsk | 9 | 12 | 12:23 | 739:815 |
7 | AZS AWF II Poznań | 9 | 11 | 15:23 | 765:834 |
8 | OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg | 9 | 11 | 14:25 | 776:872 |
punktacja
|
8. kolejka: 06-12-2003
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
ChTPS Chodzież | AZS Piast Szczecin | 3:0 | 25:23, 29:27, 25:20 |
|
Olimpijczyk Gdańsk | OPP Kołobrzeg | 3:2 | 25:19, 25:22, 15:25, 22:25, 15:13 |
|
Przylesie Koszalin | Zawisza Sulechów | 3:1 | 25:21, 27:29, 25:19, 25:22 |
|
AZS AWF II Poznań | Pałac II Bydgoszcz | 0:3 | 19:25, 16:25, 20:25 |
|
przejdź do kolejki: 7 |
10. kolejka: 20-12-2003
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Olimpijczyk Gdańsk | AZS Piast Szczecin | 1:3 | 20:25, 20:25, 25:20, 16:25 |
|
Przylesie Koszalin | ChTPS Chodzież | 3:1 | 25:16, 25:17, 16:25, 26:24 |
|
AZS AWF II Poznań | OPP Kołobrzeg | 3:2 | 18:25, 27:25, 24:26, 25:14, 15:9 |
|
Pałac II Bydgoszcz | Zawisza Sulechów | 3:0 | 25:22, 25:17, 25:22 |
tabela po 14. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | KS Pałac II Bydgoszcz | 14 | 24 | 34:18 | 1185:1103 |
2 | ChTPS Chodzież | 14 | 24 | 34:18 | 1206:1132 |
3 | MKS Przylesie Koszalin | 14 | 23 | 33:23 | 1281:1201 |
4 | MLKS Zawisza Sulechów | 14 | 21 | 30:28 | 1259:1204 |
5 | AZS Uniwersytet Piast Szczecin | 14 | 21 | 27:29 | 1210:1184 |
6 | MKS Olimpijczyk Gdańsk | 14 | 20 | 22:33 | 1161:1252 |
7 | AZS AWF II Poznań | 14 | 19 | 25:34 | 1237:1297 |
8 | OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg | 14 | 16 | 18:40 | 1156:1322 |
punktacja
|