Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie

Ligi polskie>sezon 2020/2021>PlusLiga > runda zasadnicza

O miejscu w tabeli decydują kolejno: zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami
Spadek z ligi: Po zakończeniu rundy zasadniczej zespół z ostatniego miejsca spada do I ligi mężczyzn.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 po rundzie zasadniczej utworzą pary play-off. Ćwierćfinały i półfinały rozgrywane będą do 2 wygranych meczów. Rywalizacja finałowa i o 3. miejsce – do 3 wygranych meczów. Rywalizacja o miejsce 5., 7. rozstrzygnie się w dwumeczu. Zespoły z miejsc 9-10 zagrają dwumecz o 9. miejsce, zespoły z miejsc 11-12 dwumecz o miejsce 11.

13. kolejka: 14-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-11-2020 20:30 Stal Nysa Ślepsk Suwałki 1:323:25, 25:23, 20:25, 22:25
14-11-2020 14:45 Czarni Radom GKS Katowice 0:316:25, 16:25, 21:25
13-11-2020 20:30 Resovia Rzeszów AZS Olsztyn3:129:27, 23:25, 25:13, 25:23
15-11-2020 17:30 Aluron Zawiercie Trefl Gdańsk 0:322:25, 21:25, 23:25
15-11-2020 20:30 Jastrzębski Węgiel Cuprum Lubin3:025:17, 25:15, 28:26
15-11-2020 14:45 MKS Będzin Skra Bełchatów 0:317:25, 17:25, 22:25
30-12-2020 17:30 Verva Warszawa ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:317:25, 22:25, 25:23, 16:25
 przejdź do kolejki: 12przejdź do kolejki: 14

tabela po 13. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle123636:61036:834
2Jastrzębski Węgiel122731:141068:958
3PGE Skra Bełchatów122226:171014:969
4Aluron CMC Warta Zawiercie122225:17977:935
5Trefl Gdańsk122226:191047:981
6Asseco Resovia Rzeszów111926:211055:1008
7Verva Warszawa Orlen Paliwa121925:251109:1089
8Ślepsk Malow Suwałki111720:19905:902
9Indykpol AZS Olsztyn111519:22902:910
10GKS Katowice121520:25956:1010
11Cerrad Enea Czarni Radom131520:301042:1146
12Cuprum Lubin13916:341077:1179
13Stal Nysa12816:341046:1159
14MKS Będzin13613:361008:1162
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

12. kolejka: 07-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
09-11-2020 17:30 Stal Nysa MKS Będzin 2:321:25, 25:17, 25:22, 24:26, 12:15
27-10-2020 17:30 Cuprum Lubin ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:315:25, 25:21, 20:25, 16:25
08-11-2020 20:30 Verva Warszawa Aluron Zawiercie 0:318:25, 20:25, 23:25
13-01-2021 17:30 Skra Bełchatów Resovia Rzeszów 2:317:25, 16:25, 25:16, 25:23, 11:15
07-11-2020 17:30 Jastrzębski Węgiel Czarni Radom3:125:17, 25:17, 24:26, 25:17
07-11-2020 20:30 Trefl Gdańsk Ślepsk Suwałki3:036:34, 25:14, 25:20
10-02-2021 AZS Olsztyn GKS Katowice
 przejdź do kolejki: 11

14. kolejka: 21-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
21-11-2020 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Stal Nysa3:025:21, 25:13, 25:19
22-11-2020 20:30 Verva Warszawa MKS Będzin3:025:22, 27:25, 25:17
21-11-2020 17:30 Skra Bełchatów Cuprum Lubin 0:322:25, 18:25, 21:25
14-02-2021 Jastrzębski Węgiel Aluron Zawiercie
22-11-2020 17:30 Trefl Gdańsk Resovia Rzeszów3:025:18, 26:24, 25:20
22-11-2020 14:45 AZS Olsztyn Czarni Radom3:125:19, 26:28, 25:21, 25:20
21-11-2020 20:30 GKS Katowice Ślepsk Suwałki3:128:26, 23:25, 25:21, 25:23

tabela po 21. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle195657:111673:1381
2Jastrzębski Węgiel194048:261725:1572
3Trefl Gdańsk203845:311758:1645
4Verva Warszawa Orlen Paliwa193544:341738:1656
5Aluron CMC Warta Zawiercie173035:251376:1344
6Asseco Resovia Rzeszów172836:311514:1461
7GKS Katowice192835:381581:1647
8PGE Skra Bełchatów182734:321506:1496
9Ślepsk Malow Suwałki182632:331518:1518
10Indykpol AZS Olsztyn182428:361425:1448
11Cerrad Enea Czarni Radom212230:491697:1847
12Cuprum Lubin202031:461687:1784
13Stal Nysa191628:501635:1785
14MKS Będzin20616:571514:1763
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved