Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2015/2016 > Challenge Cup (K) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2015/2016>Challenge Cup (K) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
09-12-2015 Apollon Limassol (CYP) Bursa BBSK (TUR) 0:312:25, 16:25, 12:25
15-12-2015 Mladost Zagrzeb (CRO) Nantes VB (FRA) 0:321:25, 20:25, 17:25
16-12-2015 Ti-Teamgeist Volley Innsbruck (AUT) Viteos Neuchatel Universite (SUI) 2:315:25, 20:25, 25:23, 31:29, 13:15
16-12-2015 Asterix Kieldrecht (BEL) Haifa VC (ISR)3:025:22, 25:17, 25:23
15-12-2015 Kralovo Pole Brno (CZE) C.M.S. Bukareszt (ROU) 0:318:25, 21:25, 24:26
16-12-2015 Vasas Obuda Budapeszt (HUN) Olympiacos Pireus (GRE) 1:325:22, 16:25, 17:25, 13:25
16-12-2015 Minczanka Mińsk (BLR) VC Wiesbaden (GER) 1:318:25, 23:25, 27:25, 19:25
17-12-2015 Dauphines Charleroi (BEL) Rote Raben Vilsbiburg (GER) 0:313:25, 18:25, 21:25, 12:15
17-12-2015 VFM Franches-Montagnes (SUI) Hermes Oostende (BEL)3:025:19, 25:21, 25:19
16-12-2015 C.S.M Targoviste Trabzon Idman Ocagi (TUR) 0:320:25, 19:25, 18:25
17-12-2015 Hapoel Kfar Saba (ISR) Kohila VC (EST)3:025:19, 25:10, 25:22, 15:8
15-12-2015 HPK Hämeenlinna (FIN) Sm AESCH Pfeffingen (SUI) 3:125:16, 21:25, 25:19, 26:24, 12:15
16-12-2015 Jedinstvo Stara Pazova (SRB) SF Paris Saint Cloud (FRA) 1:321:25, 25:17, 20:25, 16:25
16-12-2015 OK Porec (CRO) SK UP Ołomuniec (CZE) 0:314:25, 18:25, 19:25
17-12-2015 Wovo Rovaniemi (FIN) Eurosped Almelo (NED) 2:325:12, 26:28, 16:25, 25:20, 8:15
16-12-2015 VC Sneek (NED) Zariecze Odińcowo (RUS) 1:322:25, 8:25, 33:31, 14:25
gospodarzgośćwynikwyniki setów
08-12-2015 Bursa BBSK (TUR) Apollon Limassol (CYP)3:025:12, 25:21, 25:17
08-12-2015 Nantes VB (FRA) Mladost Zagrzeb (CRO)3:026:24, 25:14, 25:16
10-12-2015 Viteos Neuchatel Universite (SUI) Ti-Teamgeist Volley Innsbruck (AUT)3:025:18, 25:18, 25:21
10-12-2015 Haifa VC (ISR) Asterix Kieldrecht (BEL) 0:322:25, 19:25, 23:25
09-12-2015 C.M.S. Bukareszt (ROU) Kralovo Pole Brno (CZE)3:225:27, 23:25, 25:23, 25:18, 15:7
08-12-2015 Olympiacos Pireus (GRE) Vasas Obuda Budapeszt (HUN)3:025:15, 25:11, 25:15
09-12-2015 VC Wiesbaden (GER) Minczanka Mińsk (BLR) 2:322:25, 25:12, 25:20, 18:25, 6:15
10-12-2015 Rote Raben Vilsbiburg (GER) Dauphines Charleroi (BEL) 0:317:25, 26:28, 13:25
09-12-2015 Hermes Oostende (BEL) VFM Franches-Montagnes (SUI) 0:321:25, 20:25, 17:25
09-12-2015 Trabzon Idman Ocagi (TUR) C.S.M Targoviste3:125:20, 25:18, 24:26, 25:23
09-12-2015 Kohila VC (EST) Hapoel Kfar Saba (ISR)3:125:20, 13:25, 25:14, 26:24
09-12-2015 Sm AESCH Pfeffingen (SUI) HPK Hämeenlinna (FIN)3:025:22, 25:18, 25:21
09-12-2015 SF Paris Saint Cloud (FRA) Jedinstvo Stara Pazova (SRB)3:118:25, 25:10, 25:19, 25:22
09-12-2015 SK UP Ołomuniec (CZE) OK Porec (CRO)3:026:24, 25:18, 25:10
09-12-2015 Eurosped Almelo (NED) Wovo Rovaniemi (FIN)3:025:16, 25:20, 25:23
08-12-2015 Zariecze Odińcowo (RUS) VC Sneek (NED)3:025:14, 25:12, 25:23
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved