Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2015/2016 > Challenge Cup (K) > runda-kwalifikacyjna

Europejskie puchary>sezon 2015/2016>Challenge Cup (K) > runda-kwalifikacyjna

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Bursa BBSK (TUR) wolny los
Teva Godollo (HUN) Mladost Zagrzeb (CRO) 0:326:28, 15:25, 23:25
Ti-Teamgeist Volley Innsbruck (AUT) RSR Walfer (NED)3:225:17, 25:14, 21:25, 24:26, 15:6
Asterix Kieldrecht (BEL) Sliedrecht Sport (NED)3:225:19, 16:25, 19:25, 25:16, 15:11
ZOK Bimal-Jedinstvo Brcko (BIH) C.M.S. Bukareszt (ROU) 0:314:25, 22:25, 15:25
UVC Holding Graz (AUT) Vasas Obuda Budapeszt (HUN) 0:318:25, 25:27, 24:26
AEK Ateny (GRE) Minczanka Mińsk (BLR) 0:318:25, 26:28, 25:27
Rote Raben Vilsbiburg (GER) AVC Famalicao (POR)3:025:18, 25:15, 28:26
VFM Franches-Montagnes (SUI) Beziers VB (FRA)3:025:20, 25:16, 25:10
AON Pannaxiakos Naxos (GRE) Trabzon Idman Ocagi (TUR) 0:324:26, 19:25, 17:25
KV Skenderaj (KOS) Hapoel Kfar Saba (ISR) 0:316:25, 21:25, 23:25
Sm AESCH Pfeffingen (SUI) Naturhouse Ciudad de Logrono (ESP)3:118:25, 25:13, 25:15, 25:15
Fatum Nyíregyháza (HUN) Jedinstvo Stara Pazova (SRB) 1:311:25, 26:24, 14:25, 16:25
SVS Post Schwechat (AUT) OK Porec (CRO)3:126:28, 25:17, 25:23, 25:13
Stod Volley Steinkjer (NOR) wolny los
Zariecze Odińcowo (RUS) wolny los
gospodarzgośćwynikwyniki setów
Bursa BBSK (TUR) wolny los
Mladost Zagrzeb (CRO) Teva Godollo (HUN)3:025:21, 25:15, 25:19
RSR Walfer (NED) Ti-Teamgeist Volley Innsbruck (AUT) 1:325:23, 14:25, 14:25, 31:33
Sliedrecht Sport (NED) Asterix Kieldrecht (BEL) 1:325:23, 24:26, 13:25, 21:25
C.M.S. Bukareszt (ROU) ZOK Bimal-Jedinstvo Brcko (BIH)3:119:25, 25:23, 25:12, 25:12
Minczanka Mińsk (BLR) AEK Ateny (GRE)3:227:25, 21:25, 17:25, 25:20, 15:7
Vasas Obuda Budapeszt (HUN) UVC Holding Graz (AUT)3:125:9, 25:27, 25:22, 25:21
AVC Famalicao (POR) Rote Raben Vilsbiburg (GER) 0:322:25, 24:26, 22:25
Beziers VB (FRA) VFM Franches-Montagnes (SUI)3:225:14, 25:21, 21:25, 21:25, 15:8
Trabzon Idman Ocagi (TUR) AON Pannaxiakos Naxos (GRE)3:025:13, 25:16, 25:12
Hapoel Kfar Saba (ISR) KV Skenderaj (KOS)3:025:14, 25:10, 25:5
Naturhouse Ciudad de Logrono (ESP) Sm AESCH Pfeffingen (SUI) 2:318:25, 25:22, 15:25, 25:23, 11:15
Jedinstvo Stara Pazova (SRB) Fatum Nyíregyháza (HUN)3:125:22, 18:25, 25:21, 25:20
OK Porec (CRO) SVS Post Schwechat (AUT)3:125:22, 23:25, 25:14, 25:18, 15:11
Stod Volley Steinkjer (NOR) wolny los
Zariecze Odińcowo (RUS) wolny los
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved