Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2009/2010 > Puchar CEV (K) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2009/2010>Puchar CEV (K) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Rocheville Le Cannet (FRA) Sliedrecht Sport (NED)3:125:19, 25:19, 17:25, 25:17
Impel Gwardia Wrocław (POL) Rabita Baku (AZE) 1:320:25, 26:24, 15:25, 11:25
SVS Post Schwechat (AUT) Azzerail Baku (AZE) 2:325:21, 25:27, 22:25, 25:21, 16:18
Eczacibasi Stambuł (TUR) PND VC Weert (NED)3:122:25, 25:19, 25:12, 25:10
Yamamay Busto Arsizio (ITA) Volksbank Velika Gorica (CRO)3:025:14, 25:18, 25:17
VDH Gent Dames (BEL) Severodonczanka Severodonieck (UKR)3:225:23, 22:25, 25:21, 23:25, 15:11
ZOK Split 1700 (CRO) Dinamo Bukareszt (ROU) 2:325:22, 23:25, 20:25, 25:19, 12:15
Schweriner SC (GER) Kanti Schaffhausen (SUI)3:030:28, 25:23, 25:17
PTPS Piła Voléro Zurrich (SUI)3:225:20, 25:23, 15:25, 19:25, 15:10
AEL Limassol (CYP) Volei 2004 Tomis Constanta (ROU) 0:317:25, 10:25, 14:25
Dauphines Charleroi (BEL) Nova KBM Branik (SLO) 2:328:26, 23:25, 25:21, 17:25, 10:15
Panathinaikos Ateny (GRE) Urałoczka-NMTK Jekaterinburg (RUS) 1:316:25, 25:17, 23:25, 20:25
Türk Telekom Ankara (TUR) Dinamo Pancevo (SRB) 0:30:25, 0:25, 0:25
Sparkasse Klagenfurt (AUT) Clube Desportivo Ribeirense (POR) 1:315:25, 14:25, 28:26, 21:25
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) CS Madeira (POR)3:025:10, 25:11, 25:5
Istres Ouest Provence (FRA) Valeriano Alles Menorca (ESP) 0:318:25, 20:25, 16:25
Sliedrecht Sport (NED) Rocheville Le Cannet (FRA) 1:325:19, 20:25, 18:25, 22:25
Rabita Baku (AZE) Impel Gwardia Wrocław (POL)3:125:15, 23:25, 25:15, 25:23
Azzerail Baku (AZE) SVS Post Schwechat (AUT)3:025:18, 25:20, 25:15
PND VC Weert (NED) Eczacibasi Stambuł (TUR) 1:310:25, 25:16, 14:25, 20:25
Volksbank Velika Gorica (CRO) Yamamay Busto Arsizio (ITA) 1:312:25, 25:19, 15:25, 14:25
Severodonczanka Severodonieck (UKR) VDH Gent Dames (BEL) 2:325:10, 21:25, 25:19, 17:25, 9:15
Dinamo Bukareszt (ROU) ZOK Split 1700 (CRO)3:122:25, 25:9, 25:15, 25:14
Kanti Schaffhausen (SUI) Schweriner SC (GER) 0:317:25, 23:25, 12:25
Voléro Zurrich (SUI) PTPS Piła 2:320:25, 25:15, 25:17, 21:25, 11:15
Volei 2004 Tomis Constanta (ROU) AEL Limassol (CYP)3:025:21, 25:16, 25:16
Nova KBM Branik (SLO) Dauphines Charleroi (BEL) 0:314:25, 21:25, 20:25
Urałoczka-NMTK Jekaterinburg (RUS) Panathinaikos Ateny (GRE)3:025:16, 25:20, 25:14
Dinamo Pancevo (SRB) Türk Telekom Ankara (TUR)3:025:0, 25:0, 25:0
Clube Desportivo Ribeirense (POR) Sparkasse Klagenfurt (AUT) 1:317:25, 15:25, 25:13, 19:25, 0:15
CS Madeira (POR) Crvena Zvezda Belgrad (SRB) 0:310:25, 20:25, 18:25
Valeriano Alles Menorca (ESP) Istres Ouest Provence (FRA)3:125:18, 23:25, 25:21, 25:21
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved