Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2009/2010 > Challenge Cup (K) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2009/2010>Challenge Cup (K) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
wolny los Iraklis Saloniki (GRE)
Severodonchanka Sever. (UKR) SES Calais (FRA)3:025:21, 25:18, 25:15
Volero Zurich (SUI) Galatasaray Stambuł (TUR)3:225:19, 17:25, 17:25, 25:19, 15:13
Sliedrecht Sport (NED) Kralovo Pole Brno (CZE) 0:311:25, 16:25, 16:25
Nova KBM Branik Maribor (SLO) Jedinstvo Brcko (BIH)3:123:25, 25:19, 25:15, 25:13
Panathinaikos Ateny (GRE) Olympiacos Pireus (GRE)3:025:19, 25:23, 25:21
ZOK Split 1700 (CRO) Rote Raben Vilsbiburg (GER) 0:317:25, 11:25, 11:25
Volksbank Velika Gorica (CRO) Asterix Kieldrecht (BEL) 1:316:25, 25:23, 15:25, 13:25
SVS Post (AUT) Dresdner S.C. (GER) 2:321:25, 23:25, 25:15, 25:21, 8:15
Desportivo Ribeirense (POR) Samorodok Habarowsk (RUS) 0:313:25, 21:25, 10:25
PND VC Weert (NED) Spartak Subotica (SRB)3:125:11, 21:25, 25:16, 25:19
Istres Ouest Provence (FRA) Doprastav Bratysława (SVK)3:025:16, 25:20, 25:18
Kanti Schaffhausen (SUI) Unic LPS Piatra-Neamt (ROU)3:122:25, 25:21, 25:12, 25:23
Impel Gwardia Wrocław (POL) Lokomotiv Baku (AZE)3:125:14, 21:25, 25:23, 25:9
AEL Limassol (CYP) Minczanka Mińsk (BLR) 1:314:25, 21:25, 25:20, 11:25
CS Madeira (POR) Viesti Salo (FIN) 0:316:25, 12:25, 20:25
Iraklis Saloniki (GRE) wolny los
SES Calais (FRA) Severodonchanka Sever. (UKR) 0:319:25, 23:25, 16:25
Galatasaray Stambuł (TUR) Volero Zurich (SUI)3:117:25, 26:24, 25:20, 25:15
Kralovo Pole Brno (CZE) Sliedrecht Sport (NED)3:025:17, 25:20, 25:20
Jedinstvo Brcko (BIH) Nova KBM Branik Maribor (SLO) 2:323:25, 25:23, 25:23, 22:25, 11:15
Olympiacos Pireus (GRE) Panathinaikos Ateny (GRE) 1:325:27, 25:18, 19:25, 19:25
Rote Raben Vilsbiburg (GER) ZOK Split 1700 (CRO)3:025:17, 25:11, 25:11
Asterix Kieldrecht (BEL) Volksbank Velika Gorica (CRO)3:025:0, 25:0, 25:0
Dresdner S.C. (GER) SVS Post (AUT)3:025:22, 25:13, 25:18
Samorodok Habarowsk (RUS) Desportivo Ribeirense (POR)3:125:19, 25:22, 22:25, 25:16
Spartak Subotica (SRB) PND VC Weert (NED)3:117:25, 25:13, 25:15, 25:17, 0:12
Doprastav Bratysława (SVK) Istres Ouest Provence (FRA)3:127:29, 25:16, 25:21, 25:23
Unic LPS Piatra-Neamt (ROU) Kanti Schaffhausen (SUI)3:228:30, 25:20, 17:25, 26:24, 15:9
Lokomotiv Baku (AZE) Impel Gwardia Wrocław (POL)3:225:27, 25:22, 22:25, 25:20, 15:11
Minczanka Mińsk (BLR) AEL Limassol (CYP)3:025:15, 25:20, 25:21
Viesti Salo (FIN) CS Madeira (POR)3:025:14, 25:13, 25:22
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved