Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2014/2015 > Challenge Cup (M) > Runda II

Europejskie puchary>sezon 2014/2015>Challenge Cup (M) > Runda II

gospodarzgośćwynikwyniki setów
CMC Ravenna (ITA)
Anorthosis Famagust (CYP) Omonia Nikozja (CYP) 1:320:25, 28:26, 12:25, 22:25
Fino Kaposvar (HUN) Studenti Tirana (ALB)3:025:17, 25:20, 25:16
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) Hapoel Mate-Asher Akko (ISR)3:025:23, 25:22, 26:24
TV Schönenwerd (SUI) Ethnikos Alexandroupolis (GRE)3:125:18, 25:23, 16:25, 25:23
Rivo Rijssen (NED) Abiant Lycurgus Groningen (NED) 0:318:25, 23:25, 24:26
Benfica Lizbona (POR) CV Andorra (AND)3:025:0, 25:0, 25:0
Fonte Bastardo Azores (POR) Chaumont VB 52 (FRA)3:116:25, 25:21, 28:26, 27:25
Hurrikaani Loimaa (FIN) Galatasaray Stambuł (TUR) 2:322:25, 25:20, 22:25, 25:20, 9:15
Chemes Humenne (SVK) Lausanne UC (SUI) 2:325:16, 25:23, 21:25, 21:25, 12:15
TSV Volksbank Hartberg (AUT) VC Stassen (LUX) 2:325:27, 18:25, 32:30, 25:23, 11:15
Union Raiffeisen Waldviertel (AUT) UVS Holding Graz (AUT)3:025:22, 25:21, 25:21
Unirea Dej (ROU) TTU SC Tallinn (EST)3:125:15, 24:26, 25:22, 25:23
Spartak Myjava (SVK) Maliye Milli Piyango Ankara (TUR) 1:317:25, 21:25, 28:26, 18:25
Stroitiel Mińsk (BLR) CSKA Sofia (BUL)3:025:16, 25:22, 25:16
Gubernia Niżnyj Nowogorod (RUS) VK Biolars Jelgava (LAT)3:025:22, 25:20, 25:15
CMC Ravenna (ITA)
Omonia Nikozja (CYP) Anorthosis Famagust (CYP)3:025:14, 25:13, 25:20
Studenti Tirana (ALB) Fino Kaposvar (HUN) 1:322:25, 25:23, 17:25, 9:25
Hapoel Mate-Asher Akko (ISR) Crvena Zvezda Belgrad (SRB)3:225:19, 25:18, 18:25, 17:25, 15:10
Ethnikos Alexandroupolis (GRE) TV Schönenwerd (SUI)3:025:18, 26:24, 25:19
Abiant Lycurgus Groningen (NED) Rivo Rijssen (NED)3:025:19, 25:20, 25:13
CV Andorra (AND) Benfica Lizbona (POR) 0:30:25, 0:25, 0:25
Chaumont VB 52 (FRA) Fonte Bastardo Azores (POR)3:221:25, 25:15, 17:25, 27:25, 15:7
Galatasaray Stambuł (TUR) Hurrikaani Loimaa (FIN)3:025:14, 25:21, 25:18
Lausanne UC (SUI) Chemes Humenne (SVK) 1:322:25, 19:25, 25:21, 20:25
VC Stassen (LUX) TSV Volksbank Hartberg (AUT)3:125:23, 21:25, 25:15, 25:18
UVS Holding Graz (AUT) Union Raiffeisen Waldviertel (AUT) 2:325:15, 26:28, 25:13, 20:25, 11:15
TTU SC Tallinn (EST) Unirea Dej (ROU) 1:325:21, 24:26, 24:26, 23:25
Maliye Milli Piyango Ankara (TUR) Spartak Myjava (SVK)3:025:21, 25:23, 25:20
CSKA Sofia (BUL) Stroitiel Mińsk (BLR) 1:326:24, 23:25, 19:25, 23:25
VK Biolars Jelgava (LAT) Gubernia Niżnyj Nowogorod (RUS) 0:319:25, 21:25, 16:25
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved