Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2014/2015 > Challenge Cup (M) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2014/2015>Challenge Cup (M) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Bigbank Tartu (EST) CMC Ravenna (ITA) 0:315:25, 11:25, 23:25
Omonia Nikozja (CYP) Dukla Liberec (CZE) 1:325:20, 23:25, 26:28, 21:25
Fino Kaposvar (HUN)
Loimu Raisio (FIN) Crvena Zvezda Belgrad (SRB) 2:325:16, 26:24, 20:25, 22:25, 11:15
Selver Tallin (EST) Ethnikos Alexandroupolis (GRE) 0:323:25, 10:25, 26:28
Fatra Zlin (SVK) Abiant Lycurgus Groningen (NED)3:229:31, 25:18, 23:25, 25:21, 15:10
Partizan Vizura Belgrad (SRB) Benfica Lizbona (POR) 1:331:29, 16:25, 24:26, 21:25
Volejbal Brno (CZE) Fonte Bastardo Azores (POR) 0:318:25, 16:25, 21:25
Galatasaray Stambuł (TUR) MOK Jedinstvo Brcko (BIH)3:025:16, 25:15, 25:14
MOK Rovinj (CRO) Chemes Humenne (SVK) 0:323:25, 19:25, 18:25
OK Mladost Brcko (BiH) VC Stassen (LUX)3:025:23, 25:15, 25:14
Vojvodina Nowy Sad (SRB) Union Raiffeisen Waldviertel (AUT)3:026:24, 25:21, 25:15
Dinamo Bukareszt (ROU) Unirea Dej (ROU)3:025:21, 25:21, 25:21
Maliye Milli Piyango Ankara (TUR) Biogas Volley Nafels (SUI)3:025:15, 25:17, 25:22
Tiikerit Kokkola (FIN) Stroitiel Mińsk (BLR)3:223:25, 25:15, 25:12, 13:25, 15:12
Gubernia Niżnyj Nowogorod (RUS) CVC Gabrovo (BUL)3:025:0, 25:0, 25:0
CMC Ravenna (ITA) Bigbank Tartu (EST)3:025:22, 28:26, 25:20
Dukla Liberec (CZE) Omonia Nikozja (CYP)3:124:26, 25:20, 25:19, 25:12
Fino Kaposvar (HUN)
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) Loimu Raisio (FIN)3:116:25, 25:19, 25:23, 25:17
Ethnikos Alexandroupolis (GRE) Selver Tallin (EST)3:025:19, 25:23, 25:20
Abiant Lycurgus Groningen (NED) Fatra Zlin (SVK) 2:325:23, 14:25, 19:25, 25:23, 12:15
Benfica Lizbona (POR) Partizan Vizura Belgrad (SRB)3:117:25, 25:19, 25:14, 25:18
Fonte Bastardo Azores (POR) Volejbal Brno (CZE)3:025:15, 25:12, 25:20
MOK Jedinstvo Brcko (BIH) Galatasaray Stambuł (TUR) 0:318:25, 17:25, 17:25
Chemes Humenne (SVK) MOK Rovinj (CRO)3:025:17, 25:16, 25:13
VC Stassen (LUX) OK Mladost Brcko (BiH) 1:321:25, 21:25, 25:22, 21:25
Union Raiffeisen Waldviertel (AUT) Vojvodina Nowy Sad (SRB) 1:320:25, 25:21, 20:25, 19:25
Unirea Dej (ROU) Dinamo Bukareszt (ROU)3:025:20, 25:19, 25:22
Biogas Volley Nafels (SUI) Maliye Milli Piyango Ankara (TUR) 0:322:25, 18:25, 20:25
Stroitiel Mińsk (BLR) Tiikerit Kokkola (FIN)3:120:25, 25:20, 25:14, 25:18
CVC Gabrovo (BUL) Gubernia Niżnyj Nowogorod (RUS) 0:30:25, 0:25, 0:25
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved