
transfery
-

Pożegnań czas. Przyjmująca nie zagra już w Radomce
-

Dwie kolejne karty odsłonięte w MKS-ie Będzin
-

Ważne przedłużenie kontraktu w Indykpolu AZS Olsztyn
-

Reprezentantka Polski zostaje we Włoszech
-

Beniaminek dalej przedłuża! Libero ponownie zagra w PlusLidze
-

Kolejni siatkarze opuszczają I-ligowe kluby
-

Z Radomki do Belgii! Polska przyjmująca po raz pierwszy zagra za granicą
-

Podstawowa siatkarka zostaje w Rysicach
-

Kinga Różyńska zostaje w Grot Budowlanych Łódź
-

Przyjmujący przedłuża umowę z MKS-em Będzin
-

Osiem zawodniczek opuszcza Solną Wieliczka
-

Reprezentantka Polski rozstaje się z ŁKS-em
-

Środkowa zostaje w Radomce Radom
-

Kluby I ligi żegnają siatkarzy
-

Węgrzy ogłosili transfer zawodniczki ŁKS-u
-

Polak był liderem drużyny, przedłużył kontrakt z wicemistrzem kraju
-

Z PlusLigi do Finlandii
-

Andrzej Kowal i Robert Taht wracają do PlusLigi
-

Trefl rozstaje się z trenerem
-

Bułgar odchodzi ze Skry




























