Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zaytsev coraz bliżej ligi rosyjskiej

Zaytsev coraz bliżej ligi rosyjskiej

fot. modenavolley.it

Już niebawem może dojść do ciekawego transferu z udziałem Ivana Zaytseva. Atakujący ma opuścić Modenę na rzecz wyjazdu do Rosji. Jak poinformował włoski dziennikarz pracujący dla „La Gazzetta dello Sport” – Gian Luca Pasini, Zaytsev jest blisko przenosin do rosyjskiego klubu – Kuzbass Kemerowo.

Włoskie media już wcześniej informowały, że nadchodzą trudne czasy dla drużyny Modena Volley. Wielce prawdopodobne staje się opuszczenie tego klubu przez Zaytseva, który nie zaakceptował zmian w kontrakcie.Kryzys związany z pandemią koronawirusa mocno skomplikował sytuację wielu klubów. Modena rozpoczęła z pomocą prawnika Marco Benazzi Pianiego negocjacje z zawodnikami na temat obniżenia wynagrodzeń o około 50 procent. Zaytsev nie zaakceptował takiego stanu rzeczy, dlatego już niebawem Włoch rosyjskiego pochodzenia ma trafić do klubu Kuzbass Kemerowo. Według doniesień Pasiniego, Zaytsev już uzgodnił warunki przenosin do Rosji. Słynny siatkarz do klubu z Kemerowa ma trafić na roczne wypożyczenie. Po upływie sezonu 2020/21 może wrócić do Modeny, żeby wypełnić dwuletni kontrakt.

*Cały artykuł w portalu polsatsport.pl

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę