Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Zabawna sytuacja przed meczem z Ukrainą. Kurek: Dopadli mnie

Zabawna sytuacja przed meczem z Ukrainą. Kurek: Dopadli mnie

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Wiele rzeczy jeszcze nie nosi tak, jak powinno, ale to dobrze. Bo najlepsze spotkania w te wakacje mamy rozegrać w najważniejszym momencie. Wierzę, że idziemy w dobrym kierunku – mówi po meczu z Ukrainą Bartosz Kurek. Kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski skomentował również żart, jaki przed spotkaniem sprawili mu koledzy. Polacy wygrali spotkanie towarzyskie 3:2.

Siatkarze są witani brawami w każdej polskiej hali. Pierwszą owację zbierają już przy wyjściu na przedmeczową rozgrzewkę. Tak było również w sobotę w Radomiu. Tyle że niemal całe brawa zebrał Kurek. Pierwszy wyszedł z szatni na płytę boiska, ale reszta drużyny nie poszła za nim, tylko chwilę czekała pod trybunami. Dopiero po pierwszej burzy braw koledzy dołączyli do nieco zdeprymowanego kapitana.Kiedyś to byli koledzy, teraz musimy porozmawiać – uśmiecha się kapitan. – Muszę przyznać, dobry żart. Zemsta? Nie, ja nie jestem taki. Gratuluję im, bo mnie dopadli, fajnie. Na każdego w naszej drużynie przychodzi taka kryska.

Po ostatnim gwizdku spotkania z Ukrainą polscy siatkarze również zebrali sporo braw, ale zwycięstwo 3:2 nie przyszło im łatwo. Z polskiego obozu płyną jednak informacje o tym, że w ostatnich tygodniach trenerzy zaordynowali im wyjątkowo ciężkie treningi i nogi jeszcze nie „niosą” zawodników tak, jak powinny.

Wiele rzeczy jeszcze nie nosi tak, jak powinno, ale to dobrze. Bo najlepsze spotkania w te wakacje mamy rozegrać nie dzisiaj, nie na Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, tylko w tym najważniejszym momencie. Dobrze jednak, że wygraliśmy to spotkanie, zawsze lepiej jest schodzić z wiktorią. Mamy w nogach trochę meczów i treningów, ale wszystko się kumuluje. Wierzę, że idziemy w dobrym kierunku – podkreśla Kurek.

Kapitan kadry pogratulował jednak również dobrej postawy Ukraińcom. – Zagrali naprawdę bardzo dobre spotkanie. Zaczęli z dużą energią, bardzo dobrze grali w obronie – wskazuje.

Autor: Damian Gołąb, cały artykuł w serwisie Interia.pl

źródło: interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę