Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Włoska gwiazda zostaje w Imoco Volley

Włoska gwiazda zostaje w Imoco Volley

fot. Michał Szymański

Swoją umowę z klubem z Conegliano przedłużyła już Joanna Wołosz. Teraz przyszedł czas na kolejną siatkarkę wielkiego formatu. Kolejny sezon w Imoco Volley Conegliano spędzi bowiem atakująca – Paola Egonu.

Jedna z najbardziej efektownych atakujących ostatnich lat do Imco Volley dołączyła w 2019 roku. Zdobyła juz z klubem Superpuchar Włoch, w którym z resztą została wybrana MVP, a także Klubowe Mistrzostwo Świata. – Jestem bardzo szczęśliwa. Mój pierwszy sezon tutaj był piękny, ale niestety niedokończony. To jednak sprawiło, że ja i cały zespół nadal jesteśmy głodne i chcemy kontynuować to, co zaczęłyśmy w kolejnym sezonie. Nadal mamy wiele bitew do stoczenia i chcemy kontynuować naszą zwycięską ścieżkę – podsumowała Paola Egonu.



Przed przedwczesnym zakończeniem sezonu Imoco Volley plasowało się na pierwszym miejscu w Serie A, a i wcześniej miało za sobą wiele emocjonujących spotkań. Teraz klub liczy, że sukcesy uda się powtórzyć w kolejnych rozgrywkach. Najpierw przedłużył kontrakt z polską rozgrywającą – Joanną Wołosz, teraz z Egonu. – To zespół, po którym nawet z zewnątrz widać, że to świetnie się bawi, ale pracuje także, żeby podnosić swój poziom. Ja również tak do tego podeszłam, chociaż jestem przekonana, że mogłam zrobić więcej. Teraz chcę kontynuować swoją ścieżkę w Conegliano i przyczynić się do rozwoju drużyny – zapowiedziała Egonu.

źródło: imocovolley.it, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved