Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Włosi lepsi od Rosjan w sprawdzianie przedolimpijskim

fot. FIVB

Włosi pokonali Rosjan 3:1 w sparingu przed rozpoczęciem igrzysk w Tokio. Według włoskich mediów na parkiecie po stronie Italii wystąpił już skład, który zobaczymy w turnieju, a przynajmniej będzie to zestawienie bardzo do niego zbliżone. 

Wydaje się, że niezagrożone są pozycje Simone Gianelliego Ivana Zaytseva po przekątnej. Na skrzydłach z dobrej strony pokazali się też kolejni pewniacy, czyli Alessandro Michieletto Osmany Juantorena. Na środku zagrają Matteo Piano i nieco chyba niespodziewanie Gianluca Galassi, a na pozycji libero będziemy zapewne oglądać Massimo Colaciego. Włosi pokazali się z bardzo dobrej strony i dziennikarze z tego kraju podkreślają, że właśnie taką reprezentację chcą zobaczyć w oficjalnym turnieju. Wciąż punktują elementy do poprawy, takie jak zgranie Gianelliego ze środkowymi, czy poprawa przyjęcia, ale ogólna ocena jest bardzo pozytywna.

Włochy – Rosja 3:1
(24:26, 15:19, 25:23, 25:19)

Składy zespołów:
Włochy: Gianelli (5), Zaytsev (14), Galassi (11), Piano (1), Michieletto (13), Juantorena (12), Colaci (libero) oraz Anzani (3), Vettori (4), Kovar, Sbertoli i Lavia
Rosja: Kliuka (6), Wolwicz (7), Michajłow (13), Wołkow (17), Jakowlew (11), Kobzar, Goułbiew (libero) oraz Podlesny (3), Bogdan (3), Pankow (3), Poletajew (3) i Kurkajew (5)

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Igrzyska Olimpijskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę