Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Wiktoria Kowalska nadal w zespole z Tarnowa

Wiktoria Kowalska nadal w zespole z Tarnowa

fot. Michał Szymański

Trwa odkrywanie kart Grupy Azoty Roleski PWSZ Tarnów na debiutancki sezon w TAURON Lidze. W szeregach beniaminka nadal występowała będzie grająca na pozycji atakującej Wiktoria Kowalska.

W międzysezonowej przerwie Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów przechodzi przebudowę kadrową. Beniaminek TAURON Ligi ogłosił już, że jego barw w kolejnych rozgrywkach nie będą broniły: Magdalena Szabó, Katarzyna Wawrzyniak, Karolina Szczygieł-Głód, Agnieszka Cur-Słomka i Aleksandra Gancarz. W drużynie jednak przedłużono także kilka umów, a wśród zawodniczek, które nadal będą występowały w Tarnowie będzie Wiktoria Kowalska.Wiktoria Kowalska wcześniej broniła barw Jokera Świecie, z którym awansowała do TAURON Ligi. W jego barwach wystąpiła również w siatkarskiej elicie, w której rozegrała 52 sety, w których na swoim koncie zapisała 72 punkty. Następnie przeniosła się do Tarnowa, gdzie pod skrzydłami Marcina Wojtowicza po raz drugi wywalczyła awans do TAURON Ligi. Urodzona w Warszawie atakująca w poprzednich rozgrywkach była mocnym punktem Grupy Azoty PWSZ, bowiem na swoim koncie zapisała 393 punkty, walnie przyczyniając się do wywalczenia promocji do wyższej klasy rozgrywkowej. W sezonie 2022/2023 nadal będzie broniła barw ekipy z Tarnowa.

Zobacz również
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2022/2023

źródło: Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę