Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Węgierska przyjmująca w Pałacu Bydgoszcz

Węgierska przyjmująca w Pałacu Bydgoszcz

fot. sportgrigiorosso.it

Do Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz dołączyła Kinga Szucs. To 29-letnia przyjmująca z Węgier, dla której sezon 2022/2023 będzie dopiero drugim spędzonym poza swoją ojczyzną. Szucs nie ma jeszcze w Bydgoszczy, bowiem rywalizuje wraz z kadrą Węgier w kwalifikacjach do mistrzostw Europy.

Wciąż trwa kompletowanie składu Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz na sezon 2022/2023. W poniedziałek klub znad Brdy ogłosił pozyskanie nowej przyjmującej. Jest nią reprezentantka Węgier Kinga Szucs.Kinga Szucs to 29-letnia zawodniczka, która przez większość swojej dotychczasowej kariery grała na Węgrzech. Dopiero przed poprzednim sezonem zdecydowała się na obranie zagranicznego kierunku. Padło na Włochy, a zawodniczka zasiliła VBC Casalmaggiore. Po sezonie spędzonym w Italii przeniesie się do Polski, a dokładniej do Bydgoszczy. Obecnie jednak jeszcze walczy wraz z reprezentacją Węgier w kwalifikacjach do mistrzostw Europy. Jest kapitanem kadry narodowej, która zajmuje drugie miejsce w grupie C. Przed nią jeszcze spotkania z Ukrainą (7 września) oraz z Portugalią (10 września).

– Moje dotychczasowe osiągnięcia to mistrzostwo i Puchar Węgier. Aktualnie chyba bardziej szczycę się tym, że moim pierwszym zagranicznym klubem był klub włoskiej Serie A z Casalmaggiore, w którym grałam w poprzednim sezonie. Teraz nie mogę się już doczekać pierwszego w życiu przyjazdu do Polski i dołączenia do nowej drużyny – powiedziała nowa przyjmująca Pałacu Kinga Szusc.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2022/2023

źródło: inf. własna, Pałac Bydgoszcz - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę