Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Warszawski drugoligowiec ma nowego trenera. Jest nim kierownik reprezentacji Polski

Warszawski drugoligowiec ma nowego trenera. Jest nim kierownik reprezentacji Polski

Szymon Szlendak
fot. zaksastrzelce.pl

Z funkcji trenera MOS Wola Tramwaje Warszawskie zrezygnował Konrad Cop, który swoją dalszą karierę będzie kontynuować we Włoszech. Ekipa ze stolicy nie szukała długo nowego szkoleniowca i został nim Szymon Szlendak.

Nowy trener Szymon Szlendak MOS-u zbudował bardzo bogate siatkarskie CV. W swym życiu pełnił już obowiązki nie tylko trenera, lecz także menedżera, a nawet sędziego. Swą przygodę z ławką trenerską rozpoczął pracując w sztabie Mariana Kardasa w zespole KU AZS Politechniki Częstochowskiej w 2007 roku. Kibice mazowieckiej siatkówki mogą pamiętać trenera Szlendaka z pracy w UKS Herkules Sulejówek w roli pierwszego trenera. Awans z drużyną z Sulejówką do III ligi dał trenerowi Szlendakowi przepustkę do dalszego rozwoju w klubach Tauron 1. Ligi.Na bezpośrednim zapleczu PlusLigi jako drugi trener i kierownik drużyn pracował kolejno w: ZAKSIE Strzelce Opolskie (2019-2021), KPS-ie Siedlce (2021/22) oraz Exact Systems Norwidzie Częstochowa (2022)

Szymon Szlendak będzie łączył obowiązki trenera MOS Wola Tramwaje Warszawskie ze stanowiskiem kierownika reprezentacji Polski siatkarek w sztabie Stefano Lavariniego, a na ławce trenerskiej tramwajarzy zadebiutuje już w sobotę, 21 stycznia podczas spotkania z liderem II ligi grupy 2, MOS Wola Tramwaje Warszawskie vs CHKS Arka Chełm

Chciałbym podziękować za zaufanie wszystkim osobom, które wpadły na ten pomysł i zaufały mi. Dołączenie do społeczności tak uznanej marki, jaką bez wątpienia jest 43-krotny medalista młodzieżowych mistrzostw Polski – MOS Wola Warszawa jest dla mnie wielkim wyróżnieniem. Niesamowitej energii do pracy dodają umieszczone w hali przy ul. Rogalińskiej zdjęcia najwybitniejszych wychowanków klubu, w tym nieodżałowanego Arkadiusza Gołasia, który był moim idolem z dzieciństwa – przyznał nowy szkoleniowiec warszawskiej ekipy.

Ze swojej strony obiecuję pełne zaangażowanie w kontynuowanie świetnej pracy, jaką wykonał z tą grupą trener Konrad Cop, a jemu samemu życzę realizacji swoich ambitnych planów. Mam nadzieje, że dotychczasowa, dobra postawa w rozgrywkach II ligi wypełni halę na Woli kibicami. Przed nami kluczowe mecze, dlatego mocno liczymy na wsparcie – zakończył Szymon Szlendak.

źródło: MOS Wola Warszawa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę