Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > #VolleyWrocław odkrywa karty – środkowa przedłużyła umowę

#VolleyWrocław odkrywa karty – środkowa przedłużyła umowę

fot. Michał Szymański

Aleksandra Gancarz, która była podstawową środkową wrocławskiego klubu w minionym sezonie, zostaje w #VolleyWrocław również na kolejną edycję rozgrywek. – Czas na nową przygodę? To nie jest mój scenariusz na życie. Zostaję we Wrocławiu i bardzo się z tego cieszę – powiedziała siatkarka w klipie promującym przedłużenie jej umowy z klubem.

Gancarz była w zeszłym sezonie najlepszą blokującą wrocławskiej drużyny. Zaliczyła 45 punktowych bloków i zajęła 13. miejsce w rankingu, dotyczącym tego elementu w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet.

Rok temu kiedy siatkarka komentowała pozostanie w klubie, mówiła o doskonałej atmosferze i dobrej współpracy ze sztabem szkoleniowym. Zapewne w tym sezonie to również w dużym stopniu zaważyło na jej decyzji. – Bardzo się cieszę, że nadal będę reprezentowała drużynę z Dolnego Śląska. Podjęcie tej decyzji było dla mnie bardzo łatwe. Stworzyliśmy drużynę na parkiecie i poza nim. Dużo się tutaj nauczyłam i wiem, że pod okiem trenera Wojtka i całego sztabu możemy zrobić ogromny krok do przodu, jako drużyna i każda z nas indywidualnie. Jestem przekonana, że to jest dobra decyzja i już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. własna, Volley Wrocław TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved