Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Vôlei Funvic Natal nie zagra w sezonie 2022/2023

Vôlei Funvic Natal nie zagra w sezonie 2022/2023

fot. FIVB

Obowiązkowe kontrole finansowe narzucone przez regulamin brazylijskiej Superligi wykazały, że jeden z klubów nie spełnia wymogów regulacyjnych. Miejsce Funvic Natal ma zająć jedna z drużyn z Superligi B.

Zgodnie z regulaminem Superligi 24 kluby (12 męskich i 12 żeńskich), które zakwalifikowały się na sezon 2022/2023, zostały poddane analizie finansowej przez niezależną komisję prawników – złożoną z profesjonalistów powołanych przez brazylijską komisję klubową, Sądową Komisję Sportową i Brazylijską Konfederację Siatkówki. Kontrola wykazała, że 23 z 24 klubów spełnia wymogi prawidłowości finansowej.Drużyna Vôlei Funvic Natal jako jedyna nie spełniła regulacyjnych wymogów i z tego powodu nie została dopuszczona do gry w sezonie ligowym. W jej miejsce zostanie zaproszony jeden z zespołów Superligi B. Kolejność zaproszeń uregulowana jest regulaminem ligi.

W rozgrywkach męskich w sezonie 2022/2023 zobaczymy następujące drużyny: Sada Cruzeiro, Fiat/Gerdau/Minas, Sesi-SP, Vedacit Vôlei Guarulhos, Apan/Eleva, Vôlei Renata. Farma Conde Vôlei – São José, Montes Claros América Vôlei, Brasília Vôlei, Suzano Vôlei i Uberlândia Vôlei/Praia Clube

W rozgrywkach żeńskich w sezonie 2022/2023 zagrają: Itambé/Minas, Dentil/Praia Clube, Sesi Vôlei Bauru, Sesc RJ Flamengo, Osasco São Cristóvão Saúde, Fluminense, Barueri Volleyball Club, Pinheiros, Brasília Vôlei, Unilife Maringá, Energis 8 São Caetano i Abel/Moda Vôlei

źródło: inf. własna, www.ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę