Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Tureckie kluby chcą reprezentantkę Serbii

Tureckie kluby chcą reprezentantkę Serbii

fot. Michał Szymański

Liga Chińska wkroczyła w decydującą fazę i za chwilę się zakończy, co pozwoli kilku europejskim gwiazdom powrócić na drugą część sezonu do czołowych klubów na Starym Kontynencie. Jedną z nich jest dobrze znana polskim kibicom z występów w ŁKS-ie Commercecon Łódź Katarina Lazović, którą według włoskich mediów w swoich szeregach chętnie widziałyby kluby ze Stambułu – VakifBank i Fenerbahce. 

Katarinę Lazović czekają jeszcze ostatnie mecze o miejsca 5-8 w Chinach, a później będzie mogła wzmocnić któryś z europejskich zespołów. Naturalnie tureckie kluby polują na takie okazje, mając świetne argumenty finansowe. Oba tureckie zespoły szukają też wzmocnień, bo mimo bycia w czołówce ligi, zarówno VakifBank i Fenerbahce nie do końca mogą być zadowolone z pierwszej części sezonu.VakifBank nie zdominował ligi, jak w poprzednich sezonach, a Fenerbahce nie prezentuje stylu, jakiego oczekują władze klubu i kibice, zatem poszukiwanie wzmocnień jest tu jak najbardziej uzasadnione. Co prawda Lazović nie grała w pierwszej szóstce Serbii na najważniejszych imprezach, ale ma pewne miejsce w kadrze, a pozyskać solidną przyjmującą w tej części sezonu nie jest łatwo. Pewnie w najbliższych dniach przekonamy się, gdzie ostatecznie zagra młoda, serbska siatkarka.

źródło: dal15al25.gazzetta.it, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę