Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Taylor Averill: Walczyliśmy o przetrwanie

Taylor Averill: Walczyliśmy o przetrwanie

fot. Klaudia Piwowarczyk

Choć Indykpol AZS Olsztyn pokonał BBTS w meczu wyjazdowym, nastroje w drużynie nie były najlepsze. – Ciężko jest cokolwiek powiedzieć po takim meczu, kiedy twój przyjaciel z drużyny doznaje kontuzji. Dlatego cieszę się, że udało nam się wygrać spotkanie za trzy punkty – powiedział Taylor Averill po piątkowym spotkaniu na antenie Radia UWM FM.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn udanie zakończyli pięciodniowy wyjazd na południe Polski. Po wtorkowym zwycięstwie nad GKS Katowice (3:1), olsztynianie w piątek pokonali takim samym wynikiem BBTS Bielsko-Biała. Zwycięstwo zostało jednak okupione kontuzją Joshua Tuanigi i urazami Moritza Karlitzka oraz Mateusza Poręby.Gdy spojrzymy w pomeczowe statystyki, to zobaczymy, iż w każdym elemencie gry przeważali olsztynianie. Goście dokładniej przyjmowali (52% pozytywnego przyjęcia przy 46% pozytywnego przyjęcia gospodarzy), byli skuteczniejsi w ataku (51% skuteczności przy 44% skuteczności bielszczan), zdobyli też więcej punktów blokiem (11:1) oraz w polu serwisowym (6:4). Najwięcej punktów w ekipie Indykpolu AZS zdobył Taylor Averill (17), a u gospodarzy taki sam wynik zanotował b

W tym meczu walczyliśmy o przetrwanie. Cieszę się, że Robbert wyciągnął nasz zespół w czwartym secie. To było wielkie, bowiem wszyscy widzieli, co działo się z Joshuą, Mateuszem oraz Moritzem. To straszne i ciężko jest cokolwiek powiedzieć po takim meczu, kiedy twój przyjaciel z drużyny dostaje kontuzji. Dlatego cieszę się, że udało nam się wygrać spotkanie za trzy punkty – powiedział Taylor Averill po piątkowym spotokaniu na antenie Radia UWM FM.

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę