TAURON Liga: Kto może, ten gra

Strona: 4

BKS Stal Bielsko-Biała – Developres SkyRes Rzeszów

Poniedziałek, 2.11.2020, g. 20:30

Forma bielszczanek po dobrym początku sezonu wydaje się falować. Siatkarki Bartłomieja Piekarczyka przegrały ostatni mecz w Łodzi z Budowlanymi. Nie miały jednak do dyspozycji dwóch siatkarek z podstawowej szóstki. Nieobecna w Sport Arenie była środkowa i kapitan drużyny – Martyna Świrad oraz przyjmująca – Andrea Kossanyiova. Pomimo walecznej postawy jaką zaprezentowały siatkarki BKS-u, mecz skończył się wynikiem 3:1 dla Budowlanych. Lider tabeli – Developres SkyRes Rzeszów dopiero wraca po przerwie spowodowanej koronawirusem. Siatkarki Stephane’a Antigi ostatni raz prezentowały się na parkiecie w Legionowie, gdzie wygrały 3:1 z Legionovią. Ciężko jest przewidzieć, jak rysice będą prezentowały się po pandemicznej przerwie. Czy dalej pozostaną niepokonane?

Typ redakcji: BKS Stal Bielsko-Biała – Developres SkyRes Rzeszów 0:3