Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > TAURON Liga: Kto może, ten gra

TAURON Liga: Kto może, ten gra

fot. cev.eu

Pandemia koronawiursa coraz mocniej utrudnia ligowe rozgrywki. Kolejnymi drużynami dotkniętymi przypadkami zakażeń są DPD Legionovia Legionowo i Joker Świecie. By liga trwała, grane są mecze pomiędzy dostępnymi drużynami, a nie według zaplanowanego wcześniej ligowego kalendarza.

Grot Budowlani Łódź – Enea PTPS Piła

Piątek, 30.10.2020, g. 20:30Kibice niedawno widzieli konfrontację pomiędzy Eneą PTPS Piła a Grotem Budowlani Łódź. Zespoły te spotkają się ponownie, chociaż tym razem to pilanki przyjadą do Łodzi. Sytuacja nieco zmieniła się od ostatniego spotkania tych zespołów. Gospodynie piątkowego meczu wykazały się wielkim charakterem i w czterech setach wygrały z BKS-em Stal Bielsko-Biała. Tym samym wygrzebały się ze strefy spadkowej i zajmują ósme miejsce w tabeli, ale są jedną z tych drużyn, która rozegrała już pięć meczów. Ciekawy będzie skład, w jakim łódzka drużyna zaprezentuje się w piątkowym meczu. Podczas spotkania z BKS-em, na pozycji atakującej część meczu rozegrała Paulina Damaske, a Veronica Jones-Perry grała na przyjęciu. Wszystko wskazywało na to, że Amerykanka czuje się znacznie lepiej na lewym skrzydle.

Podopieczne Adama Grabowskiego z kolei dopiero co zakończyły okres kwarantanny i przez przypadki koronawirusa w zespole do tej pory rozegrały tylko trzy mecze. Pilanki nie mają na koncie jeszcze ani jednej wygranej i ani jednego punktu. Czy uda im się zmienić tę sytuację w meczu w Łodzi?

Typ redakcji: Grot Budowlani Łódź – Enea PTPS Piła 3:0

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved